13/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Valencia ještě nehraje na sto procent, Joyce chválí debutanty

Podle Sira Alexe Fergusona ještě Antonio Valencia nehraje na sto procent, i když proti Aldershotu vstřelil branku a odehrál dobrý zápas. Warren Joyce pochválil mladého debutanta Michaela Keana.

Valencia vynechal velkou část loňské sezóny kvůli zranění kotníky, které utrpěl během zápasu Ligy Mistrů s Glasgow Rangers, na trávník se vrátil na jaře, avšak v létě na Copa America si toto zranění obnovil, a proto se skotský manažer domnívá, že ekvádorský záložník hraje stále s velkou opatrností.


Mluvil jsem včera s Antoniem,“ přiznal Sir Alex po vítězství nad Aldershotem. “On mi sám říkál, že ještě potřebuje více zápasů aby se mohl vrátit zpět do své staré formy,“


Byl dlouhou dobu mimo sestavu, takže není divu, že mu chybí několik zápasů. Dnes odehrál jeden z nich,“ zakončil Fergie.


Šéf rezervního týmu Warren Joyce pochválil mladého Michaela Keana, který si odbyl svůj debut v prvním týmu.


Michael měl velmi dobrou sezónu,“ řekl Joyce pro ManUtd.com. “Nevzpomínám si na nějaký jeho špatný trénink nebo zápas. Je to kluk, který na sobě pracuje velmi tvrdě.“


Další z nedávných debuntatů byl Larnell Cole, který se objevil na hřišti Leedsu v minulém kole, proti Aldershotu však seděl pouze na lavičce.


Larnell Cole je stejný jako Michael, také si nemůžu vzpomenout na jeho špatný trénink nebo zápas. Oba jsou to velcí talenti,“ dodal Joyce.


Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!