04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Fletcher: „Víme, že to fanoušky bolí“

Darren Fletcher byl krátce po ponižující prohře, kterou United potupil Manchesteru City vyzpovídán reportérem MUTV. Přiznal, že porážka stejně bolestivá jak pro hráče, tak i pro fanoušky.Zklamaný střelec jediného gólu Rudých ďáblů v dnešním derby, dal za vedení Citizens 3:0 svým spoluhráčům ještě nepatrnou naději na zdramatizování zápasu, ta se však během několika následujících okamžiků definitivně rozplynula. City přidali ještě další 3 góly a nyní mají spoustu důvodů na posměšné narážky směrem k United.


„Uvědomujeme si, jak moc tento výsledek ranil fanoušky, kteří půjdou v pondělí do práce znechucení. Ovšem stejně tak to bolí i nás hráče. My žijeme také ve městě, takže se s tím vším, co přijde, budeme muset vypořádat,“ začal Fletcher pro MUTV, který si je vědom, že hráči United budou nyní pod palbou kritiky a fanoušci terčem posměchu.


„Nikdo nechce prohrát tak propastným rozdílem, jako dnes my, ale stále je potřeba, zkusit se na to dívat pozitivně, protože vy můžete prohrát třeba jen 1:0, ovšem ztratíte stejný počet bodů. Řekl jsem v šatně klukům po zápase, že je potřeba si zapamatovat, jaký to je pocit, prohrát zápas jako byl tenhle, ale zároveň, že nesmějí zapomenout na to, že dnes se žádné medaile nerozdávají. Sezóna je stále ještě hodně dlouhá.  Je to sice špatný výsledek, ale v žádném případě neznamená konec světa. Musíme na to zareagovat tím nejlepší možným způsobem a vyhrát příští zápas,“ snažil se Darren najít alespoň nějakou útěchu po ostudné porážce.


Fletcher označil vyloučení Jonnyho Evanse ihned po přestávce, jako klíčový moment zápasu. Místo toho, aby se United nadechli obratu, museli dohrát zápas v deseti mužích v poli, nicméně i přes to, uznal, že United se zachovali dost naivně s tím, jak se blížil závěr utkání.


„Neustále jsme se snažili utkání vyhrát a to i v době, kdy už to snad ani nebylo možné. Možná, že jsme byli trochu naivní a měli jsme se spíš soustředit na to, abychom drželi míč a snažili se už neinkasovat. V takové době si musíte uvědomit, že jsme na Old Trafford a vždy chceme držet míč a hrát naši hru. Naši hráči nebyli vychováni k tomu, aby bránili a zůstávali zalezlí, jenže dnes to bylo zkrátka potřeba, protože ztratit zápas takovýmto způsobem a nechat si v závěru vstřelit tolik gólů, bylo velkým zklamáním,“ nesouhlasil skotský středopolař s taktikou a předvedenou hrou ve druhém poločase, která byla nepochopitelná a naprosto neúčinná.


„Vyloučení bylo zlomovým bodem utkání. I přes to, že jsme prohrávali o jeden gól myslím si, že jsme v prvním poločase hru kontrolovali, hráli lepší fotbal a dostali je pod tlak, i když jsme si nevytvořili žádnou velkou šanci. Jenže ztratit spoluhráče hned na začátku druhého dějství pro nás znamenalo dlouhých 45 minut v deseti hráčích proti silnému týmu,“ zakončil rozhovor pochopitelně velmi zklamaný Darren Fletcher.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!