25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Yorke oceňuje Younga

Ashley Young se za tu krátkou dobu, kterou na Old Trafford již strávil, stal velmi důležitým hráčem, tvrdí Dwight Yorke.


26-letý Young, který začal svou novou část kariéry v dresu United víc než dobře, se již plně koncentruje na zítřejší zápas proti rivalům z Manchesteru City. Dwight Yorke si myslí, že by mohl nasměrovat United k vítězství.


„Byl jsem hodně zvědavý jak a jestli vůbec Young zapadne do týmu. Jenže on přišel a začal hrát skvěle. Vstoupil tou pravou nohou,“ řekl Yorke.


„Když se vám tohle podaří a máte kolem sebe spoustu skvělých hráčů, tak jdete od úspěchu k úspěchu.“


Sir Alex Ferguson letos začlenil do týmu několik nových hráčů, mezi nimi právě i Younga, který v létě přišel z Aston Villy. Stejně tak jako Dwight Yorke v létě 1998. Zatímco odehrál již sedm ligových utkání z osmi, Yorke si myslí, že to není vše a že ještě letos ukáže, co v něm doopravdy je.


„Ashley Young se stal již klíčkovým hráčem týmu,“ dodal. „Stal se důležitým hráčem základní sestavy a jsem si jistý, že dosáhne velkých úspěchů.“


„Je lepší, než jsem si myslel. Byl jsem mírně skeptický ohledně jeho příchodu a toho, jak zapadne do sestavy. Ale překvapil mě, přišel a uchopil se své šance skvěle,“ zakončil Yorke.


Zdroj: GiveMeFootball.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!