03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ryan Tunnicliffe – Rudý ďábel na 100%

Další vycházející hvězda United Ryan Tunnicliffe vybízí Rudé ďábly k tomu, aby v nedělním derby uspěli proti městskému rivalovi, a zároveň vysvětluje, proč si lidé mysleli, že fandí Citizens.


Ryan, který je v současné době z týmu Rudých ďáblů zapůjčen na hostování v celku Petersbourg United, doufá, že červená polovina Manchesteru bude mít o víkendu důvod k oslavám. Energický středopolař, který byl v uplynulé sezóně jednou z klíčových postav rezervního týmu při vítězství FA Youth Cupu, bude tento zápas zcela určitě sledovat a věří, že Red Devils udělají vše pro to, aby se opět vrátili na první pozici v tabulce Premier League.


„Podporuji United, takže se na ně hodlám dívat, kdykoliv je to možné. Když zrovna nehraju zápas, často jejich utkání sleduju se Scottym [Wottonem],“ řekl pro manutd.com.


Okolo Tunnicliffa, jenž si za své výkony v loňské sezóně vysloužil ocenění Jimmy Murphyho pro nejlepšího mladého hráče Manchesteru United, se zároveň točí jedna zajímavá zavádějící spekulace, která se týká jeho fanouškovské příslušnosti v raném dětství. Ryan, ale celou situaci na toto téma objasnil.


Na otázku, zda byl někdy fanouškem City, odpověděl zcela jasně:


„Ani náhodou! Mám takový dojem, že když jsem byl mladší, hrál jsem za Anglii za školu a v rozhovoru, který jsem dělal po zápase, jsem řekl, že můj táta podporoval City, když jsem byl ještě dítě. Ale moje matka měla ráda United, takže jsem vyrůstal v tak trochu rozpolcené rodině.  Nicméně ostatní mě pak brali, jako fanouška City, což bylo poněkud znepokojující,“ vysvětlil malé nedorozumění Tunnicliffe, který je celý život oddaným fanouškem United.


Tunnicliffův tým se tuto sobotu krátce po poledni postaví velkému rivalovi Manchesteru United Leedsu United, což je tudíž pro Ryana velká událost, ač nyní nastupuje za Petersbourg. Další mladík Scott Wotton, který je zde společně s Tunnicliffem na hostování z United, se však tohoto zápasu nezúčastní. Mladý obránce Rudých ďáblů se brzy vrátí do Manchesteru, kde si bude léčit své poraněné koleno.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!