04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Nani se těší na derby

Záložník Manchestru United se těší na derby proti Manchester City.


Mladý Portugalec Nani doufá, že se může opět stát hrdinou nedělního derby Manchestru United proti jejich nesmiřitelnému rivalovi ze City. Tento mladý záložník rozhodl poslední zápas těchto dvou rivalů v zápase Community Shield v sprnu ve Wembley.


„Bylo důležité vyhrát v úterý v Lize mistrů a jít tak s větší důvěrou do nedělního zápasu. Každý je připraven pomoct k vítězství,“ vysvětluje Nani.


„Je příliš brzy na to říci, že to bude jen o Manchestru United a Manchester City v boji o titul. Myslím, že City jsou jedním z týmů, kteří hrají fantasticky, ale teprve začala sezona. Samozřejmě existuje spousta týmů, které hrají také dobře. Třeba Chelsea hraje také dobře.“


Je jasné, že tým z Old Trafford nečeká snadné utkání proti týmu, jehož hlavní hvězdou je zřejmě Sergio Aguero. Manchester City si v úterním zápase Ligy mistrů poradil se španělským soupeřem Villareal.


„City má fantastický tým, v týmu mají plno hvězd,“ řekl Nani pro PA Sport.„Oni hraji velmi dobře a bude to proti nim velmi těžké, ale my bychom neměli zapomínat na to, že jsme jednotní a držíme všichni spolu a pomáháme si.“


„Když hrajeme doma, je velmi těžké nás porazit a pokusíme se udělat maximum, abychom znovu vyhráli. Samozřejmě bychom si měli být jisti a to pokaždé a je jedno, jestli hrajeme doma nebo venku. Nejdůležitější je si věřit, musíme si věřit, chceme vyhrát každý zápas,“ dodal na závěr Nani.


Zdroj : manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!