15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Do Rumunska bez Ferdinanda *Aktualizováno o obrázky z tréninku*

V nominaci hráčů  United, kteří ráno odletěli do Rumunska, kde zítra hrají s týmem Otelul Galati, chybí Rio Ferdinand, jenž s týmem neodcestoval a zítřejší utkání tudíž vynechá. V  článku najdete také fotky z tréninku.Zkušený stoper Rio Ferdinand ve svém věku již začíná doplácet na zranění. Ačkoliv sám hráč, pokud je zdravý, o sobě říká, že se cítí skvěle, trápí jej zdravotní potíže častěji než ostatní Rudé ďábly. Zvláště bolesti zad či problémy s lýtkem mají na nynější kariéru Ferdinanda značný dopad. Rio odehrál v utkání s Norwichem pouze závěrečných 10 minut a následně byl ušetřen během reprezentační přestávky, když jej trenér Capello nenominoval pro kvalifikační zápas s Černou Horou.


Nicméně Rio byl již zcela připraven na sobotní výjezd na Liverpool a v derby odehrál celých 90 minut. Ferdinand chyběl týmu i při výletu na zápas s Benficou Lisabon minulý měsíc, aby šetřil síly na následné utkání s Chelsea, do kterého nakonec stejně nenastoupil.


Stoper United je však nyní pravděpodobně v pořádku a dostal pouze volno, aby byl nachystaný na městské derby s Citizens. Jaký je přesný důvod toho, proč Rio s týmem neodletěl, by měl na večerní tiskové konferenci oznámit Sir Alex Ferguson.


Dalšími hráči, kteří zůstali v Manchesteru a zotavují se ze svých zranění a ještě nejsou připraveni hrát, jsou Rafael a Tom Cleverley. Místo v nominaci nezbylo ani pro útočníka Federica Machedu a brankáře Tomazse Kuszczaka. Mimo hru zůstává také zraněný středopolař Darron Gibson.


Mužstvo, které odcestoval do Rumunska, má následující složení:


Brankáři: Amos, De Gea, Lindegaard


Obránci: Evans, Evra, Fábio, Jones, Smalling, Vidič


Záložníci: Anderson, Carrick, Fletcher, Giggs, Nani, Park, Young, Valencia


Útočníci: Berbatov, Diouf, Chicharito, Owen, Rooney, WelbeckZdroj: manutd.comNíže si můžete prohlédnout slíbené fotografie z prvního tréninku Rudých ďáblů v Rumunsku a tiskové konference. Během přípravy tentokrát hráčům ubralo na úsměvu počasí. V Bukurešti bylo odpoledne velmi chladno a přidal se i déšť se sněhem: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!