03/08/2021

Chicharito chváli De Geu

Chicharito po zápase s Liverpoolom nešetril chválou na svojho spoluhráča Davida de Geu.

Španielsky brankár David de Gea v zápase proti Liverpoolu predviedol niekoľko skvelých zákrokov a vychytal tak Manchestru United remízu na Anfield Road. United inkasovali v 68. minúte zápasu po priamom kope, ktorý zahral Steven Gerrard a po nepochopiteľnom uhnutí sa Giggsa skóroval. No, ako je u Červených Diablov zvykom, nevzdali sa a po inkasovanom góle začali zvyšovať tlak a v 81. minúte po rohovom kope vyrovnal Chicharito na 1-1. Skóre sa už nezmenilo aj vďaka De Geovym čarovným zákrokom. Chicharito tak pochválil Davida a tiež je rád, že pomohol svojmu tímu získať bod na ihrisku Liverpoolu.

„Je to neuveriteľný hráč, ako zvyšok tímu, ale on sa každý deň zlepšuje a chce sa zlepšovať. Vie, že hrať v drese Manchestru United je veľká zodpovednosť, ale David si to užíva a veľmi dobre sa mu darí.“

„David je veľmi dobrý brankár a neustále sa zlepšuje. Stále je veľmi mladý, má 20 rokov a ak chce, môže hrať ešte ďalších 20 rokov.“ povedal Chicharito.