26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Rio je zpět v nejlepší formě

Rio Ferdinand by měl být první volbou v reprezentačním výběru, domnívá se Sir Alex Ferguson.


32-Letý obránce Manchestru United překvapivě vypadl z nominace před posledním zápasem kvalifikace o EURO 2012 proti Černé Hoře, přestože byl plně uzdravený.


Ferguson soucítí s Ferdinandem a trvá na tom, že Rio je velmi důležitý pro tým.„Rio se uzdravil a je zpět ve své nejlepší formě,“ řekl novinářům šéf v pátek.


Rio vinou zranění musel vynechat několik zápasů Albionu a to je velmi nešťastné. Trenér anglické reprezentace Fabio Capello zřejmě kouká více do budoucnosti, Riovi je nyní 32 let a to je možná důvod, proč v nominaci nebyl, domnívají se to i jiní manažeři.


„Na tom není nic špatného hledět do budoucnosti, ale pro Ria je nyní ten správný čas, aby se stal kapitánem Anglie a stálým hráčem reprezentace.  On vždy hraje dobře za anglické barvy,“ pokračoval Sir Alex.Zatímco Rio Ferdinand zůstává první volbou při skládání obrany United, nemusí to trvat dlouho, protože v týmu je plno mladíků, kteří se tlačí dopředu přes stoperskou dvojici Ferdinand, Vidic.


„Jones, Smalling a Evans jsou všichni vynikající. Rio a Vida jsou si dobře vědomi toho, že budou muset hrát dobře, aby si svá místa udrželi. „


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!