14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hernandéz podepsal novou pětiletou smlouvu

Hvězda Manchesteru United Javier Hernandéz podepsal na Old Trafford, podle slov svého agenta, novou pětiletou smlouvu.


Mexický útočník po svém přestupu do Manchesteru United prožil úspěšnou první sezonu, když ve všech soutěžích nastřílel celkem dvacet branek. United jeho skvělé výkony ocenily novou dlouhodobou smlouvou. Hráčův agent Eduardo Hernandéz ale uvádí, že klub ještě musí celou dohodu potvrdit.


„Projednali jsme Javierův kontrakt a nyní je Manchesteru United zavázán na dalších pět let. Prvotní kontrakt byl dobrý jak pro Javiera, tak Manchester. Muselo se zjistit, jak si budou obě strany vyhovovat. Obě strany naplnily očekávání a Manchester je rád, že může Javiera odměnit za skvělé výkony z minulé sezony,“ řekl hráčův agent.


„Nebudu mluvit o konkrétních číslech, ale můžu říct, že smlouva je pětiletá. Jedná se o pevně stanovený plat a samozřejmě bude dále záležet na umístění klubu v jednotlivých soutěžích. Javier nebyl špatně placený, ale se vší úctou, se platově nemohl rovnat hráčům jako jsou Wayne Rooney nebo Nani. Dnes mohu říct, že byla smlouva podepsána a všechny strany jsou spokojené.“


Nedávno podepsal nový kontrakt také Tom Cleverley a v následujících dnech by měl novou smlouvu podepsat i útočník Danny Welbeck.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!