26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Vidic připraven nastoupit

Poslední kvalifikační zápasy o EURO 2012 z pohledu hráčů Manchestru United


Hned několik hráčů United bude dnes k vidění v zápasech kvalifikace na EURO 2012 a příjemným překvapením je, že za Srbsko by měl nastoupit Nemanja Vidic, který byl více než měsíc na soupisce zraněných. Srbsko je v kvalifikační skupině na třetím místě bod za Estonskem, případná remíza by však Srbsku nepomohla a tak dnes potřebují  na hřišti Slovinska zvítězit.

„Máme hodně dobrých obránců, ale každý ví, co pro nás znamená Vidic,“ uvedl Vidicův kolega z reprezentace Branislav Ivanovic z Chelsea.  „Všichni věříme, že bude schopen dnes nastoupit, protože s ním by to bylo o hodně jednodušší.“


Srbský trenér Vladimir Petrovič byl o něco méně sdílnější ohledně jeho stavu. „Vidic byl na tréninku se zbytkem týmu, ale budeme odhadovat jeho kondici až v den zápasu a uvidíme, jestli je schopen nastoupit,“ vysvětlil.


Francii čeká poslední zápas ve skupině D proti Bosně a Hercegovině a dá se očekávat, že by měl nastoupit Patrice Evra, který se v minulém zápase kvalifikace zranil, jeho problém se stehnem už je však minulostí a měl by tak být schopen nastoupit.


Nani za Portugalsko se připravuje na klíčový duel své země na půde Dánska, vítěz tohoto zápasu postoupí na EURO. Za soupeře mu měl být dnes jeho týmový kolega Anders Lindegaard, ale ten však je mimo kvůli zranění.


Za Skotsko se nám dnes ukáže Darren Fletcher jako kapitán a je připraven získat body ve Španělsku, tedý lídrem skupiny I, který již má postup zajištěn, o druhé postupové místo tak bude bojovat na dálku Česká republika a Skotsko.


Za Severní Irsko se pak představí mladíček ve službách Manchestru United Oliver Norwood v zápase proti Itálii.V přátelském zápasem by se pak proti sobě mohli postavit Javier Hernandéz a Fabio, ale podle posledních zpráv by Fabio měl začít na laviččce náhradníků a přednost dostane Dani Alves.


Antonio Valencia za Ekvádor dnes nastoupív přátelském utkání proti USA. Minulý zápas byl nejlepším hráčem zápasu, když připravil oba góly proti Venezuele a tak bude zajímavé ho dnes sledovat.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!