23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ferdinand nepůjde do MLS

Rio Ferdinand nemá v úmyslu odejít z Manchesteru United do Major League Soccer, protože se chce plně soustředit na místo v sestavě.


Poté, co Rio nehrál v sobotním utkání proti Norwich City, tak jej nenominoval ani Fabio Capello na kvalifikační zápas proti Černé Hoře, který se bude hrát v pátek.


Forma Phila Jonese se od jeho příchodu do United vzlétla na tolik, že se začalo spekulovat o tom, že Rio Ferdinand opustí Old Trafford. Zájem o 32letého stopera projevil tým z Major League Soccer, konkrétně Chicago Fire.


Nicméně Ferdinand, který vstupuje do své 10. sezóny v United jasně ukázal, že stále cítí velkou roli v týmu.


Bylo to velmi frustrující období pro všechny,“ řekl dlouhodobý agent Ferdinanda Jamie Moralee. “Má za sebou zranění, ale má ještě stále co ukazovat.“


Rio chápe, že v Manchesteru United jsou mladí hráči. Ale on je na to připravený, a já jsem si jistý že může hrát ještě velkou roli. Nyní vstupuje do své 10. sezóny, a pořád má velký hlad po trofejích.“


Ferdinand nikdy nebyl stereotypní fotbalista. Jeho rozsáhlé obchodní zájmy, včetně jeho restaurace v Manchesteru a také jeho internetový časopis, jej zaopatří až ukončí fotbalovou kariéru.


Avšak, poté co United strávili letošní přípravu v USA, byl Rio Ferdinand terčem Chicaga Fire. Do MLS odešli napřiklad takový hráči jako David Beckham nebo Thierry Henry.


Chápu, proč je někdo jako Rio pro Chicago, tak atraktivní,“ pokračuje Moralee. “Ale musím zdůraznit, že je stále pro United platným hráčem.“


My jsme nikdy nediskutovali o životu v Manchesteru United, protože to je to, co ho zajímá nejméně.“


Nezáleží na tom, zda vstupujete do 10. sezóny, 11. nebo 12. Až zjistíme, že je ten správný čas budeme jednat s klubem. Ale teď to není na pořadu dne. Jediné na čem záleží, je dostat se zpátky na hříště, a hrát pravidelně, protože je ještě spousta čeho chce Rio dosáhnout,“ zakončil Jamie Moralee.


Zdroj: Sportinglife.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!