25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

De Gea: „Incident s koblihou bylo nedorozumění“

Mladý španělský gólman David de Gea označil svůj incident z obchodu, v němž se podle britského bulváru pokusil ukrást koblihu, za nedorozumění a celé to přešel s humorem.Dvacetiletého brankáře si kvůli tomu spoluhráči v týmu dobírají dodnes. On sám však celou záležitost z minulého týdne považuje za úsměvnou příhodu.


„Nic se vlastně nestalo. Prostě jsem se s mým bratrancem a jedním kamarádem ze Španělska rozhodli zajet do obchodu, protože jsme měli hlad. Vybrali jsme si tam nějaké sladkosti a pár dalších věcí, ale já jsem potom zjistil, že u sebe nemám peněženku a zapomněl ji v autě. Takže jsem pro ni šel,“ popsal de Gea moment, kdy ho zadržela ochranka v obchodním domě Tesco.


Celá situace byla samozřejmě o to  pozoruhodnější, že se stala hráči, který v týmu Red Devils vydělává 70.000 liber týdně a kvůli sladkému pečivu za 1,19 libry vznikla celá situace. „Mysleli si, že chci odejít bez placení. Tak jsem se jim to snažil vysvětlit, ale má angličtina ještě není moc dobrá,“ uvedl dále de Gea. „Nakonec jsme si ale porozuměli a oni se nám následně omluvili,“ dodal gólman.


De Gea navíc nenastoupil za Manchester k sobotnímu zápasu proti Norwichi, což ještě zpestřilo celou situaci a přibarvilo rojící se spekulace, když jej Sir Alex Ferguson nepostavil mezi tři tyče, díky úsměvnému příběhu s koblihou. Bulvár psal takové pohádky jako, že je de Gea přejedený koblihami a kvůli tomu nemůže chytat a podobné vtípky.


„Jasně, lidé z klubu si z toho dělali srandu, ale trenér se rozhodl už dřív, že mě nechá odpočinout. Kvůli nějaké koblize by mě v základní sestavě nevynechal,“ je si jistý De Gea.


Bez reakce se ale jeho aférka, na kterou upozornil „překvapivě“ list The Sun, neobešla. Několik spoluhráčů mu z legrace doneslo pár kousků sladkého pečiva. „To jsem vzal s humorem, celá ta záležitost je vlastně velmi vtipná,“ dodal de Gea, který se po svém příchodu stal jedničkou United.Zdroj: sportovninoviny.cz


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!