26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Rooney touží po úspěších

Pro takový klub, jakým Manchester United je, je každoroční prioritou a výzvou bojovat o ty nejcennější trofeje. Wayne Rooney nevidí žádný důvod, proč by tomu mělo být letos jinak.


Rooney uznává, že by Sir Alex mohl upřednostnit uřčité soutěže, hlavně když budou United bojovat na více frontách, a to jak na domácí tak na evropské scéně. Ať tak či onak, trvá na tom, že hráči udělají vše pro to, aby na konci roku skončilo v jejich sbírce co nejvíce cenných trofejí.


„Soustředíme se na všechny soutěže, které hrajeme, ale je to vždy velmi těžké bojovat o trofej úplně ve všech,“ uvedl 25letý střelec pro Skysports. „Někdy musíte být realističtí a soustředit se jenom na jednu nebo dvě. Já osobně si moc přeji vyhrát znovu Premier League, protože je to opravdu skvělý a nezapomenutelný pocit. Ale také nás samozžejmě hodně zajímá Liga Mistrů, kde bychom se chtěli dostat zase do finále a tam už by se rozhodlo.“


United měli a pořád mají výborný start do nové sezóny. Jsou stále neporaženi a s novou, omlazenou sestavou prozatím vedou ligu před svými soky z Manchesteru City. Rooney si je jistý, že tito hráči mají na to, aby uspěli. Zárověn chválí nový styl hry, který je daleko rychlejší a přímočarejší, než jsme byli doposud zvyklí.


„Díky všem mladým hráčům, kteří přišli a zapadli do týmu, jsme si uvědomili, že má naše hra spoustu energie,“ pokračoval Wayne. „Přihráváme si opravdu rychle a když ztratíme míč, tak se ho snažíme získat okamžitě rychlým napadáním zpět, čímž vystavujeme soupeře pod velký tlak. Když hrajeme tímto stylem, tak můžeme soupeři sebrat míč blíž k jejich bráně, což je výhoda a o to nám jde,“ zakončil Rooney.


Zdroj: Givemefootball.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!