28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Anderson: „Musíme makat“

Hned po úvodních kolech Premier League čelili United nejlepším týmům, se kterými odehráli dobré zápasy. Jako další je čeká outsider Norwich City. Brazilec Anderson však před duelem uvedl, že ani tento soupeř není tím, kterého by měli Red Devils podceňovat.


Svěřenci Sira Alexe Fergusona si na domácím hřišti už poradili s týmy jako Tottenham, Arsenal nebo Chelsea, tedy celky z top pětky minulé sezóny. Ovšem pouze bod uhráli United na půdě Stoke City minulou sobotu a v úterý po šokujícím průběhu utkání remizovali na Old Trafford i s Basilejí v Lize mistrů. Anderson doufá, že tým se může výrazně přiblížit domácímu rekordu, když v osmnácti po sobě jdoucích měsících v Divadle snů neprohrál. Bylo by už silně na pováženou, kdyby Red Devils i v utkání s Kanárky ztratili body, na tož aby s nimi prohráli, protože by tím navíc mohli ztratit vedoucí příčku v tabulce Premier League.


„Nezáleží na to, kdo proti vám v lize nastoupí, vy musíte hrát vždycky dobře. Neviděl jsem moc zápasů Norwiche, ale vím, že mají silné mužstvo, které k nám přijede bojovat. Nicméně my hrajeme doma a musíme makat. Před našimi fanoušky na Old trafford si vždy věříme,“ řekl Anderson pro United Review.


„Je důležité, abychom doma zůstali silní a abychom náš rekord, který už trvá nějakou dobu, ještě prodloužili. Cítíme se uvolněněji a pohodlněji, když hrajeme na domácí půdě a zároveň nám to dodává vzpruhu a pozdvižení během hry. Je důležité, abychom tohle předvedli a využili toho i v sobotu a udrželi si v domácím prostředí neporazitelnost,“ zakončil Anderson, jenž by měl být podle všeho pro Kanárkům členem základní sestavy.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!