04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Darren Fletcher si klade velké cíle

Darren Fletcher je odhodlaný vyhrát Ligu mistrů a věří, že jeho zkušenosti k tomu dopomůžou.

Záložník Manchestru United Darren Fletcher už si musel něčím projít a nejhorším pro něj bylo, že během jeho kariéry na Old Trafford nemohl zasáhnout už do tří zápasů finále Ligy mistrů a to v roce 2008 proti Chelsea a pak v roce 2009 a 2011 proti Barceloně, kdy musel přihlížet pouze v roli diváka.

„Měl jsem trochu smůlu, pokud jde o finále Ligy mistrů. Dokázali jsme to třikrát se tam probojovat a já jsem nehrál v žádném z nich. Je to obrovský sen nejen hrát, ale vyhrát finále Ligy mistrů. Myslím, že anglické týmy se staly mnohem více dominantní. To je již poměrně patrné v posledních letech. My jsme (United) si vybudovali zkušenost pro zápasy v Evropě. Mnozí z nás spolu hrají čtyři nebo pět let. Našli jsme cestu, a styl hraní,“ uvádník střední záložník Manchestru United.


Soupeř Manchestru United v Lize mistrů švýcarský klub FC Basel vyvolává v 27 let starém záložníkovi radostné chvilky, právě proti němu totiž Darren debutoval v roce 2003 v Lize mistrů.

„Já samozřejmě nebudu přistupovat k zápasu jinak, než jsem zvyklý, ale oživuje to vzpomínky na můj debut v Lize mistrů, za který jsem byl velmi šťastný. „Jen jsem si vzpomněl na všechny ty lidi, kteří měli obrovský vliv na to mě dostat do tohoto bodu v mé kariéře – učitelé, rodiče, rodiny,trenéři United, manažer – lidé, kteří vyvinuli hodně usilí, aby mi pomohli,“ řekl také Fletcher.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!