24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Fryers už vyhlíží další zápas

Debutant v prvním týmu Ezekiel Fryers včera odehrál skvělé utkání a podle svých slov už se nemůže dočkat dalšího podobného utkání v A-týmu Rudých ďáblů.


Manchester United včera s přehledem porazil 0:3 Leeds United a postoupil do 4. kola Carling Cupu. Sir Alex Ferguson nenechal v sestavě oproti nedělnímu utkání s Chelsea kámen na kameni a postavil zcela odlišné mužstvo. Jeho součástí byl i pro mnohé neznámý, teprve 19tiletý obránce Ezekiel Fryers, který působí v rezervním týmu, a který včera zažil velký debut v seniorském týmu Red Devils.


Mladý talentovaný bek podal výborný výkon a pomohl svému týmu udržet čistý štít. V 80‘ však musel ze zápasu odstoupit kvůli křečím, které mu nedovolily utkání dohrát až do konce. Rudí ďáblové tak dohrávali derby v 10 lidech, protože už nemohli střídat. I přes to to bylo ze strany „Zekiho“ více než povedené představení. To ostatně potvrdil i samotný hráč, který pro MUTV řekl, jak moc si tento duel užil.


„Bylo to pro mě dobré dostat se do prvního týmu, byl to úžasný zážitek a výborná zkušenost a bylo zároveň skvělé, hrát  proti Leedsu na Elland Road. Pro mě to byla skutečně parádní noc. Byl to kvalitní a obrovský krok vpřed, takže jsem byl šťastný, že jsem se mohl dostat na hřiště a hrát 80 minut,“ říká nadšeně talentovaný stoper.


„Musel jsem hrací plochu opustit, protože mě začaly trochu chytat křeče. Nyní je však na čase nadále tvrdě pracovat v rezervním týmu a nabírat fyzickou kondici. O tom to celé je. Takže budu připravený hrát, kdykoliv se mi naskytne další šance znovu nastoupit za A-tým.“


K debutujícímu Fryersovi se na Elland Road připojil další nováček a sice 18tiletý útočník Larnell Cole a do druhého poločasu zasáhla z lavičky náhradníků i další vycházející hvězda Paul Pogba, aby společně podpořili pozoruhodný výkon týmu, který proti svému rivalovi exceloval a došel si pro zasloužené vítězství. To celý večer mladému obránci Rudých ďáblů ještě zpříjemnilo.


„Bylo fajn, že Larnell a Pogba střídali a ve druhém poločase hráli po mém boku. Jsme na sebe zvyklí a hrajeme spolu už dost dlouho, takže to byla nádhera pro každého z nás,“ zakončil spokojený Fryers, který si vysloužil slova chvály i od Sira Alexe Fergusona.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!