05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex plánuje pozměnit sestavu před LM

Sir Alex Ferguson plánuje do úvodního zápasu Ligy mistrů nasadit zkušenější hráče.

Ačkoliv se mladému týmu Manchestru United velmi daří, nasadí zřejmě Ferguson do prvního zápasu Ligy mistrů zkušenější hráče. Manažer se domnívá, že středeční zápas proti portugalskému týmu Benfica Lisabon bude nejdůležitější ve skupině.


„Zahajovací zápas je pro nás nejtěžší,“ řekl Sir Alex. „Benfica je silný soupeř a očekávám těžký zápas, sledoval jsem v minulé sezoně několik jejich zápasů a hráli skvěle. Nejtěžší to bude mít střední záložník a bude to pro něj velká výzva, protože Benfica hraje v poli se třemi středopolaři, oni nehrají ze stran, ale právě ze středu, budeme se na to muset podívat a připravit se na to,“ uvedl dále skotský lodivod Sir Alex Ferguson.


V současnosti jde nejvíc chvály právě na mladíky v dresu Manchestru United, kteří předvádí perfektní výkony a doslova drtí každého soupeře, naposledy to odnesl Bolton, který jednoznačně prohrál na svém hřišti 0:5. Sir Alex Ferguson ale počítá s tím, že zkušenější hráči nastoupí do zápasu Ligy mistrů na půdě Benficy. Jeho výběr bude omezen o několik hráčů, kteří jsou na listině zraněných, o víkendu k nim přibyl i talentovaný záložník Tom Cleverley, který odehrál všechna utkání Manchestru United v základní sestavě. Bohužel po nevybíravém zákroku  se proti Boltonu zranil.


„Můj tým v Lisabonu se může lišit v otázce zkušeností,“ řekl Sir Alex. „Také se do týmu vrací Darren Fletcher, který je zpátky po zranění. Vypadá dobře a dařilo se mu se Skotskem minulý týden. Myslím, že budeme mít více zkušeností ve hře,“ řekl na závěr manažer.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!