24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Energie dokáže trumfnout zkušenosti, varuje Evra Chelsea

Patrice Evra vzkázal londýnské Chelsea, že zkušenosti, které Manchester United ztratil odchodem některých hráčů, se bez problémů nahradí energií mladých hráčů.


Díky vysokému vítězství 5:0 na půdě Boltonu zažívají United nejlepší start do Premier League co se této fáze sezóny týče. O víkendu však svěřence Sira Alexe Fergusona čeká zatím ten největší test.


Přestože je zatím ročník 2011/12 ve znamení obou Manchesterských celků, které mají plný počet bodů a své soupeře přímo válcují, třetí Chelsea ztrácí pouze dva body, které ztratila v zahajovacím utkání na půdě Stoke City.


Nicméně, Evra sice Blues respektuje, určitě se však vzájemného střetnutí nebojí, protože moc dobře ví, kolik nových talentovaných mladíků bylo zapojeno do prvního týmu Red Devils, který je nyní velmi omlazený a Sir Alex Ferguson si od těchto hráčů hodně slibuje.


„Možná, že Chelsea má více zkušeností, ale United zase více energie,“ řekl francouzský obránce. „A právě ta zmiňovaná energie je ve fotbale hodně důležitá. To je důvod, proč jsem opravdu rád, že za nás nyní hraje tolik mladých hráčů. Každý z nich si to zaslouží. Tvrdě trénují, a když Boss cítí, že jsou připraveni, vůbec se nebojí jim dát šanci.“


„V neděli to bude velký zápas a my ho chceme za každou cenu vyhrát,“ dodal obránce.


Utkání proti Chelsea bude na programu v neděli 18.9. a výkop je stanoven od 17:00 SELČ.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!