01/03/2021

Rezerva pokonala Bury dvojgólovým rozdielom

Hráči rezervného tímu v rámci Manchester Senior Cupu, ktorého sú čerstvým držiteľom porazili svojích rovesníkov z Bury pomerom 2:0.

Zverenci Warrena Joycea si v tomto zápase spočiatku viedli veľmi udatne. Už na začiatku nastrelil tyč Bena Amosa Conor Loftus. United si potom chvíľu museli poradiť bez Jesseho Lingarda, ktorý sa zranil a na jeho pozíciu nastúpil Tyler Blacklett. Ten už o niekoľko minút otvoril skóre potom čo si Amos poradil s útokmi Patricka Cregga a Luke’a McCarthyho.

Michael Keane v 58 minúte zvýšil skóre svojho tímu po presnom centri Luku Giverina. Taktiež John Cofie vytvoril pre svojích spoluhráčov niekoľko dobrých možností, ale tretí gól sa už hráčom United streliť nepodarilo.

Zaujímavosťou by mohlo byť, že syn Warrena Joycea debutoval v tomto zápase v drese Bury, na porážke 2:0 už ale nič nezmenil.