18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Chicharito si připadá mezi mladými už starší

Ve 23 letech a po jedné odehrané sezóně na Old Trafford by mohl být Javier Hernández těžko pasován na veterána v řadách United.


Ale sám Chicharito si myslí, že ve svých 23 letech patří už mezi ty starší. V minulém zápase proti Arsenalu byli na hřišti takoví mladící jako David De Gea (20 let), Chris Smalling (21 let), Phil Jones (19 let), Tom Cleverley (22 let) nebo Danny Welbeck (20 let).


„Spousta našich hráčů je ve věku mezi 19 a 21 lety. Potom se já, Jonny a Ando (Anderson), kteří máme 23, cítíme už starší!,“ řekl Javier pro MUTV.


„Mladí hráči jsou plní elánu, snaží se dokázat, že si své místo v týmu zaslouží, ale jsou zde také hráči starší, se spoustou zkušeností, což je pro náš tým velkým přinosem.“


Chicharito už se pomalu vrací po dvou měsících na trávník. Proti Gunners nastoupil jako střídající hráč, když vystřídal zraněného Welbecka. Jak sám tvrdí, nesestavil si žádné speciální cíle pro tuto sezónu, ale zároveň dodává, že jeho hlavní cíl bude pořád stejný.


„Chci se stále zlepšovat, učit se něco nového a hlavně si to užívat, „ řekl Chicha. „Doufám, že za deset let tady stále budu a budu tvrdit to samé, protože hraní za United je jeden velký sen. Chci si to pořád takhle užívat a tvrdě na sobě pracovat.“


Po třech odehraných kolech v Premier League je teď mezinárodní přestávka. Chicharita se ovšem netýkala. Mexiko ovšem mezitím odehrálo dvě přátelská utkání, jedno ve Varšavě proti Polsku a jedno v Barceloně proti Chile.


„Je to trochu zvláštní, ale mi to nevadí, jestli hraju za Mexiko nebo za United, vždy si to užívám,“ zakončil Chicharito.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!