05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Boss soucítí s Wengerem

Sir Alex před nedělním utkáním s Arsenalem přiznal, že soucítí s Arsenem Wengerem.

Tento francouzský trenér, který je druhým nejdéle sloužícím trenérem jednoho týmu v Premier League, právě za Sirem Alexem, byl v poslední době pod ostrou kritikou jak médií, tak také fanoušků. Můžou za to hlavně letní odchody důležitých hráčů, Cesca Fabregase do Barcelony a Samira Nasriho do Manchesteru City a špatný nástup do sezóny.


„Práce, kterou Arsene pro Arsenal za těch patnáct let vykonal, je tím nejlepším, co v historii zažili. Ano, nevyhrál sice už šest let ani jednu trofej, ale co to vlastně znamená? Jeho kvalita neklesá. Stačí se podívat, jak se liga za poslední roky neskutečně vyrovnala. Vývoj Chelsea výrazně ztížil boj o titul, protože oni a my jsme lize dominovali. A teď je tady nová hrozba v podobě Manchesteru City, navíc i Tottenham měl dobré dvě sezóny, takže soutěž je teď opravdu velmi těžká,“ řekl Ferguson.


„Fanoušci jsou mnohem méně spokojení, než tomu bylo před dvaceti lety. Je to znepokojující,“ postěžoval si boss.


Gunners měli během týdne jiné starosti, a to dostat se do základní skupiny Ligy mistrů. To se jim nakonec podařilo, když vyhráli na hřišti Udinese 2:1.


„Arsene všem svým kritikům ve středu dokázal odpovědět. Jeho tým hrál dobře a uhráli dobrý výsledek. Hodně lidí říkalo, že by mohli vypadnout, ale já jsem si to nemyslel, myslel jsem si, že dokážou vyhrát.“


„Nedělní zápas by pro ně mohl být takový odrazový můstek, určitě si budou chtít dokázat, že jsou schopni vyhrát, ale my hrajeme v dobré formě a na zápas se už těšíme,“ zakončil Sir Alex.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!