02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Rozhovor s Luísem Nanim

Přinášíme vám rozhovor s křídelním záložníkem Manchesteru United Luísem Nanim o jeho působení v týmu Rudých ďáblů.Mohlo by se někdy zdát, že to bylo včera, co portugalský záložník přestoupil ze Sportingu Lisabon, ale nyní Nani začal už pátou sezonu v dresu Rudých ďáblů. Jeho předmostmi jsou zejména jeho útočné zbraně a portugalský křídelník jimi chce co nejvíce potrápit obránce soupeřů.


Jak moc jste rádi za novou sezonu ?

Jsme všichni velmi moc rádi, je to obrovská příležitost ke zlepšení a to mnohem více, než v minulé sezoně. Minulá sezona byla fantastická a je to velká šance ukázat, že se dá dokázat mnohem víc a že jsem dobrý hráč s dobrou mentalitou. Vždy jsem na sobě tvrdě pracoval a byl úspěšný a jsem rád, že můžu pomoci týmu vyhrát další tituly.


Byl pro Tebe loňský rok nejlepší ?

Jo, byl to můj nejlepší rok a já hrál více zápasů. Bylo to určitě moje nejlepší konzistentní období. Tento rok se pokusím to zopakovat. Jsem si jistý, že můžu odevzdat v každém zápase co bude v mých silách.


Jak důležité bylo pro vás vyhrát trofej hráč hráčů loňské sezony?

Bylo to pro mě velmi důležité vyhrát, kvůli týmu(moji kamarádi). Ukázalo se, že všichni vědí, jaká je moje pozice v týmu a je pro ně důležité, že jsem v týmu. To ukazuje, jak moc jsem odpovědný za tým a klub také. Pomohlo mi to také být jistější a šťastnější, že po mě chtějí více odpovědnosti. Teď jsem ve správné pozici, abych mohl udělat všechno, co jsem v minulosti chtěl.


Co si myslíte o nových posilách v týmu ?

Myslím, že jsou to pro nás důležité signály. Ashley Youngovi se velmi daří v jeho prvních zápasech za United. O Davidu de Geovi a Philu Jonesovi platí to samé. Mají tu možnost, že mají čas poznat klub a dostat se do týmu, poznat naší mentalitu. Je to velmi odlišné oproti klubům, z kterých přišli. Bylo to takové i pro mě. Když jsem přišel, potřeboval jsem čas si zvyknout na hraní v tomto velkoklubu.


Pokud jde o nové tváře, jak moc jste se poznali na turné v USA ?

Bylo to fantastické. Měli jsme dostatek času na to se navzájem poznat. Každý, kdo se k týmu připojil, byl ostatními vřele přivítán. Jsme tým, kde se všichni dobře známe, jsme spojeni v jeden celek a spokojeni jeden s druhým, což je velká věc, která z tohoto klubu dělá tým, jenž společně bojuje proti ostatním.


Koho hráči vidí, jako naše největší soupeře o titul ?

Bude to stejné. City, Chelsea, Arsenal. Je to pořád stejné. Chelsea jsou vždy velmi zkušení a silní. City učiní další krok vpřed, mají dobré hráče. Rozhodne se v posledních kolech, tak jako vždycky. Týmy, které mohou zůstat nejsilnější, budou bojovat o titul.


Jaký je konečný cíl pro tým v této sezóně ?

Myslím, že v letošním roce se budeme snažit vyhrát více trofejí než v minulé sezoně. V loňském roce to bylo skvělé, že jsme to byli právě my, kdo vyhrál ligu. Budeme se snažit vyhrát více. Jsme hrdí na to být mistry, ale chceme vyhrávat trofeje i v této sezoně.


Zdroj : manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!