07/03/2021

Fanúšikovia sú z mladíkov nadšení

Fanúšikovia United po výhre nad Spurs 3:0 vyjadrili svoje názory na fóre manutd.com. Prinášam tie najzaujímavejšie…

Sun86

Tottenham je veľmi silný tím. Nečakal som, že United zvíťazia a dajú tri góly, pričom udržia čisté konto a ešte k tomu s mladými hráčmi v zostave a so strelcami ako Danny či Andy. Mladíci sa ukázali, že na to majú, obzvlášť obrana. V každom prípade, na začiatku sezóny je to skvelý výsledok.

R_VanL

Keď som uvidel základnú zostavu, pomyslel som si, či máme dostatočne silné mužstvo na víťazstvo – všetka česť musí ísť k mladým hráčom. Myslím si, že David de Gea bol vynikajúci. Jeho práca s nohami a jeho prihrávky boli excelentné. Je dobré, keď vidíte brankára, ktorý to s loptou vie.

Amfika

V zápase proti Spurs boli všetci mladíci vynikajúci. Tím mal dostatok energie a rýchlosti. Spurs strieľali z diaľky koľkokrát to len šlo, ale de Gea bol pripravený. Bol fantastický.

Tihata

Musím sa priznať, pretože bol som toho názoru, že Danny Welbeck nie je pre United ideálnym hráčom. Proti Spurs sa však ukázal. Bol famózny a bude ešte lepší. Dúfam, že nepredbieham, ale myslím si, že rýchlosť a kvalita prihrávok je lepšia s mladíkmi.

IamConnor17

Wow! To bol jednoducho najlepší výkon, aký som v poslednej dobe mohol vidieť. Jones a Evans boli fantastickí. Niektoré prihrávky na jeden dotyk boli neuveriteľné.

FifaKing

Toto víťazstvo posiela ostatným tímom správu, že dokážeme vyhrať aj bez dôležitých hráčov. Chýbali hráči, ktorý hrávajú v základnej zostave – Berbatov, Carrick, Fletcher. O budúcnosť máme postarané.

Red

To je presne to, o čom hovorím. V prvom polčase sme o výsledok bojovali, ale v druhom polčase to už bol „totálny futbal“. Welbeck, Rooney, Jones a Cleverley boli výborní.

Paul-Rox

Skvelý výkon celého mužstva a výborný výsledok proti tak ťažkému súperovi. Nemôžem sa dočkať toho, kedy sa vrátia hráči, ktorí majú zdravotné problémy, až vtedy naplníme svoj potenciál. Priveďte Arsenal!

Diskusia: Aký je Váš názor? Stotožňujete sa s niektorým názorom?