24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

United chtěli Jonese už v lednu

Už v zimním přestupovém období, a to v lednu tohoto roku, byl cílem Sira Alexe Fergusona mladý stoper Phil Jones, který nakonec přišel na Old Trafford až v létě.

Původně se myslelo, že tím záhadným hráčem, o kterého se tak usilovně United zajímali, byl Ashley Young. Ovšem teď se ukázalo, že po celou tu dobu to byl právě Phil Jones.


Tehdy se Ferguson vyjádřil takto: „Ačkoliv jsme nechali naše přestupové brány zavřené a nepodepsali jsme žádného nového hráče, tak jenom díky tomu, že jsme náš úkol splnili a nemáme zapotřebí nijak spěchat a kupovat nějaké hráče na poslední chvíli,“ prozradil pro United Review.


„Zajimali jsme se o jednoho hráče a sám jsem věřil v to, že tento přestup dokážeme uskutečnit. Jenže všechno nebylo úplně připravené, takže jsme to odložili až na léto.“


Manažer United tento týden přiznal, kdy se poprvé začal o bývalého obránce Blackburnu zajímat. „Bylo to v listopadu,“ řekl.


„Je to jeden z těch hráčů, kterých si nemůžete nevšimnout. Má úplně všechno, co takový hráč musí mít. Má obrovskou touhu hrát a výborně trénuje. Je na něm vidět velké odhodlání.“


„Hrál tehdy proti nám v tom zápase, v kterém jsme vyhráli 7:1 a když jsme jim vstřelili pátý gól, dokázal všechny okřiknout a to mu bylo teprve osmnáct let! To mě úplně ohromilo. Jenže Blackburn ho v té době nechtěl prodat,“ zakončil Sir Alex.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!