01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Bobby Charlton věří Manchesteru United

Sir Bobby Charlton věří, že Manchester United uspěje v cestě za obhajobou ligového titulu, ale nebude to mít vůbec lehké.Podle Sira Bobbyho Charltona čeká Manchester United vzrušující bitva o titul hlavně proti jejich úhlavnímu městskému nepříteli ze City, který přijal výzvu a pondělní dohrávce jednoznačně zvítězil proti nováčkovi soutěže Swansee. Hvězdou utkání se stal Sergio Aguero a užil si tak senzační debut v dresu Manchestru City. V létě přišel do týmu za obrovskou částku 38 miliónů liber. Agüero sice nebyl v základní sestavě, nastoupil do zápasu zhruba v polovině druhého poločasu, ale podařilo se mu 2 krát skórovat a tým z Manchestru City nakonec zvítězil 4:0 a to zejména díky této nové posile.


Za to vítězství Manchestru United už podle Charltona nebylo tolik přesvědčivé, ale přesto jejich výkon stačil a tým z Old Trafford se nakonec mohl radovat a připsal si první 3 body po výhře 2:1 na hřišti West Bromwich Albion.


„Nový hráč Manchestru City Agüero hrál opravdu dobře, bude z něj hrdina, je to třída a Manchester City má prostředky na to mít ty nejlepší hráče,“ nešetřil chválou na adresu zřejmě nového kanonýra City Sir Bobby Charlton.


Jednou z prvních starostí pro United je zatím brankářská jednička David de Gea. Španělský brankář, který je mimochodem bývalým spoluhráčem právě Agüera byl kritizován poté, co se dopustil už druhé chyby ve druhém zápase. Nejdříve mu byl připsán gól z kopačky Džeka v zápase Community Shield a poté i gól na hřišti West Bromwiche Albion.  20-ti letý brankář má velmi těžký úkol a to nahradit legendu mezi tyčemi Edwina van der Sara, ale Bobby Charlton si myslí, že Manchester United koupil dobrého brankáře.


„Je to skvělý brankář, věděli jsme to o něm už před tím, než přišel,“ řekl na adresu mladého španělského brankáře Charlton.


„Musíte si však uvědomit, že David de Gea přicestoval do jiného města, do jiné země, kde se nemluví stejným jazykem a kde se daleko více vedou vášnivější diskuze o fotbale, než kdekoliv jinde a to dokonce i více, než ve Španělsku,“ prohlásila legenda Sir Bobby Charlton.


„Je úžasný, nevím, jak to dělá,“ řekla také legenda Sir Bobby Charlton o Sir Alexu Fergusonovi.


„Pokud bude fungovat kouzlo Sir Alexe Fergusona, David de Gea bude na konci sezony jedním z velkých hráčů United,“  je přesvědčený Charlton.


Sir Bobby Charlton věří Fergusonovi, který v letošním roce oslaví neuvěřitelných 25 let, co usedl na lavičku Manchesteru United.


Charlton mluvil v Salfordu při zahájení Laureus „Urban Stars“, což je projekt, jehož cílem je donutit mládež, aby začala sportovat.


Zdroj: teamtalk.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!