28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Trio Fletcher, Chicharito a Valencia bude brzy zpět

Sir Alex Ferguson prozradil, jaké plány má s  Fletcherem, Chicharitem a Valenciou. Tito tři hráči jsou již v plném tréninku, měli by dostávat herní možnosti v rezervě United a již brzy je tedy uvidíme v prvním týmu Red Devils.V rozhovoru pro MUTV manažer Rudých ďáblů uvedl, že hodlá využít rezervního týmu k tomu, aby si v něm tato trojice odehrála ostré zápasy před tím, než se znovu objeví v A-týmu United. Má to být jakási prověrka jejich připravenosti na Premier League. Zároveň by to mohlo pomoci i trenérovi rezervy Warrenu Joyceovi, jehož tým čeká po porážce s Arsenalem 2:1 čtvrteční utkání se Swanseou.


„Fletch potřebuje ještě další zápas za rezervu. V jeho případě klidně jeden nebo i dva. Na tréninku si počíná dobře. Už se dostal zpět na svou původní váhu a stejné je to i s jeho postavou. V pondělí už bych jej vlastně mohl využít ve hře, ale myslím si, že by to pro něho bylo velmi náročné. Zápas se Spurs nebude procházka růžovým sadem a i když už je v plném tréninku a dál dělá pokroky, tento duel by pro něho nebyl vhodný. Bude to těžké utkání plné osobních soubojů, a proto necháme Fletche ještě mimo hru a dáme mu prostor v rezervě. Jeho návrat je však již blízko.“


„Zažil těžké časy, které mu způsobil zákeřný virus. A i když jsem ho zařadil na lavičku náhradníků ve finále Ligy mistrů ve Wembley, nemyslím si, že byl 100% připraven na tento zápas. Ale každopádně si zasloužil být tam s námi. Byla to jedna z věcí, které jsem pro něho mohl v dané chvíli udělat,“ řekl kouč Ferguson na adresu Darrena Fletchera.


Hernadéz a Valencia také tvrdě pracují na tréninku a budou se snažit získat zpět své místo v základní jedenáctce. Oba totiž utrpěli během léta zranění a přišli o začátek Premier League. Mexické útočník utrpěl otřes mozku během tréninku na turné po USA krátce poté, co se k týmu připojil, zatímco Valencia si poranil kotník na levé noze, při zápase proti Paraguayi a turnaji Copa America.


„Možná, že i Chicha dostane příležitost zahrát si za rezervu. Nyní je již v plném tréninku s prvním týmem a my jej budeme v nadcházejícím týdnu pozorovat. Už je v pořádku a během dvou týdnu by měl být zpět,“ pokračoval v rozhovoru manažer Rudých ďáblů.


„Valenciu jsme chtěli nasadit do zápasu už v pondělí, ale on dal najevo, že potřebuje ještě několik dní, což pro nás bylo pochopitelné. Na tréninku si počíná opravdu výborně a je velmi pravděpodobné, že si ve čtvrtek zahraje za rezervu,“ zakončil Sir Alex Ferguson.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!