14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Welbeck se těší na sezonu

Pro Dannyho Welbecka už to nemůže být lepší rozjezd, protože se za poslední měsíc zcela zabydlel v prvním týmu Manchestru United.

Velmi dobrý start do sezony prožívá mladý 20-ti letý útočník Danny Welbeck, který strávil minulou sezonu na hostování  v Sunderlandu, které mu velice prospělo. Sám Welbeck cítí, že je schopen sklízet plody své úspěšné štace a zkušenosti, které získal a ještě získá, jsou pro něj k nezaplacení.


„Mým hlavním cílem, když jsem šel na hostování do Sunderlandu bylo, abych si co nejvíce zahrál v Premier League a myslím, že se mi to povedlo velmi dobře“ řekl Danny pro ManUtd.com


„Když hrajete týden, co týden, opravdu to pomáhá a zvedne to sebevědomí. Prošel jsem si dobrým obdobím před Vánocema, ale pak mě bohužel zabrzdilo zranění. Poznal jsem za dobu hostování klady a zápory, nabral v mnoha směrech zkušenosti a do United jsem se vrátil, jako lepší člověk. Jsem rád, že to došlo tak daleko a já se posunul dopředu a předvedl několik dobrých výkonů.“ dodal Danny Welbeck, který natolik oslovil svými výkony Sir Alexe Fergusona, že dostal důvěru a nastoupil v základní sestavě v prvním zápase Premier League proti West Bromwich Albion.


„Hraní v zápasech je to, co chci dělat. Já nechci sedět na lavičce. Chci hrát pravidelně za Manchester United. Není nic lepšího, než to, a to je můj hlavní cíl.“ říká Welbeck.

Danny nastoupil po boku Wayne Rooneyho, což jeho postupu jedině pomůže, protože Wayne je jedním z nejlepších útočníků na světě a určitě se od něj Danny toho hodně naučí.


V médiích se již hodně mluví o nové nastávající generaci Sir Alexe, která se skládá zejména z hvězd Welbeck, Tom Cleverley, David de Gea, Ashley Young, Chris Smalling a Phil Jones, kteří by měli zaručit slávu Manchestru United i po odchodu některých nejzkušenějších hráčů United.


„Je velmi vzrušující být součástí tohoto týmu, ale humbuku ze strany médií na novou generaci United už bylo dost. My chceme hodně trénovat, abychom se i nadále zlepšovali a doufám, že už můžeme stavět na našem začátku, který se nám povedl.“ dodal na závěr mladý útočník, kterého si všiml i trenér anglické reprezentace a je tak zřejmé, že ho čeká velmi dobrá budoucnost, pokud bude i nadále pokračovat ve svém zlepšování a bude i nadále předvádět skvělé výkony.


Zdroj : ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!