30/07/2021

Fanúšikovia United vítajú prvé víťazstvo

Fanúšikovia Manchestru United na fóre manutd.com vyjadrili svoj názor na hru svojho mužstva po prvom zápase v rámci Premier Leagaue, kde vyhrali 2:1. Prinášam tie najzaujímavejšie z nich…

Tuor

Myslím si, že sme včera predviedli excelentný výkon. Na prvých 30 minút sa bolo radosť pozerať. Druhý polčas bol už o drine, ale naša kontrola lopty a prihrávky boli na vyššej úrovni ako minulú sezónu.

FifaKing

Výhra vonku je veľmi dôležitá. Zápasy vonku boli v minulej sezóny veľmi zlé, takže tri body v prvom zápase vonku nám dajú dobrý základ po zvyšok sezóny.

MB28mbrook

The Hawthorns je miesto, kde sa pre body chodí veľmi ťažko, takže tento výsledok je skvelý. Taktiež musíme mať na pamäti, že boli jediným tímom, ktorý dokázal v minulej sezóne na Old Trafford bodovať.

Christian90

Dvojica Jones a Smalling je rovnako pôsobivá ako dvojica Ferdinand – Vidič, takže obavy o obrannú dvojicu nemám. Naša záloha sa taktiež ukázala vo veľmi dobrom svetle, obzvlášť Tom a Andy. Majte sa na pozore Barcelona, ideme si po Vás!

Generald

Máme ešte na čom pracovať, ale s výhrou som spokojný. Evans aj Jones zahrali dobre, taktiež aj Rooney a Young. Mám strach, že naša obrana sa zranila na dlhšiu dobu. Keď máme zranených niektorých kľúčových hráčov, tak hráme akoby v kŕčoch.

GallagherUnited

Pre mladých hráčov v tomto zápase bolo dobré, že videli, že sa nevzdávame do posledných minút zápasu, takže takéto skúsenosti sa vždy hodia. Tri body v prvom zápase sú vždy dôležité, špeciálne vonku.

Ranchero

Dúfam, že David sa z takýchto chýb poučí. Som si istý, že keď sa usadí a získa sebadôveru, tak sa ukáže pre United ako dobrý brankár.

89CrueFan2

Nemôžem povedať krivého slova na Andy či Toma, pretože obidvaja urobili obrovské kvantum práce. S loptou si veľmi dobre rozumeli a ukázali veľký prehľad. Ashley Young a Wayne Rooney taktiež odviedli množstvo roboty, pričom boli ešte pôsobivejší.

Vikrant Karnal

Dnes sme hrali veľmi dobre a myslím si, že aj naša obrana hrala dobre, ale musím povedať, že záloha príliš obrane nepomáhala. Koniec koncov, vyhrali sme prvý zápas a v ďalších zápasoch budeme ešte lepší.

Diskusia: Čo Váš názor na zápas? Koho by ste z tímu vyzdvihli a naopak poslali na lavičku náhradníkov? Súhlasíte s názormi týchto fanúšikov United?