25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Danny Welbeck by se rád chopil své šance

Velmi talentovaný mladík Danny Welbeck, který předváděl v předsezónní přípravě výborné výkony, by se v následující sezóně chtěl stát pravidelným hráčem prvního týmu.


Sir Alex Ferguson má spoustu útočníků, z kterých může vybírat pro zahajující zápas této sezóny, a to proti West Bromwich Albionu. Spolu s Waynem Rooneym by se mohl objevit Dimitar Berbatov, Michael Owen, popřípadě právě Danny Welbeck. Federico Macheda a Mame Biram Diouf jsou Fergusonovi také k dispozici, ovšem Danny Welbeck se vrátil z hostování ve výborné formě. Navíc je ještě zraněný Javier Hernández, který utrpěl na turné v USA otřes mozku.


„Mým prvotním cílem je se probojovat do prvního týmu a hrát s kýmkoliv v útoku,“ uvedl Welbeck. „Nemůžete nic hodnotit po jednom odehraném zápase, musím se hlavně soustředit, tvrdě na sobě pracovat a doufat, že bych se mohl v průběhu sezóny do sestavy probojovat.“


„Když budu předvádět i nadále dobré výkony, tak by se mi to snad mohlo podařit. Pevně v to věřím,“ připustil Danny.


Welbeck, který v loňské sezóně nasázel šest gólů v pětadvaceti startech za Sunderland, nehrál za United soutěžní zápas od roku 2010. Tento mladý útočník byl také podruhé povolán do seniorského národního týmu, a to k přípravnému zápasu proti Nizozemsku, který byl nakonec zrušen kvůli nepokojům v Londýně. Welbeck přiznal, že ho to hodně potěšilo poté, co zažil neúspěch na červnovém Mistrovství Evropy do 21 let.


„Tento turnaj nebyl z našeho pohledu moc povedený, takže jsem byl velmi potěšen, když jsem byl povolán i do A týmu,“ dodal Welbeck.


Zdroj: givemefootball.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!