01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Berba rád baví diváky

Dimitar Berbatov cítí jako svou povinnost vytvářet zábavu a hlavně nenudit diváky během hry.


Bývalý hráč Spurs v loňské sezóně předvedl spoustu výborných výkonů a nastřílel v Premier League nejvíce gólů. Jeden z nejtalentovanějších útočníků v Evropě přiznává, že doma vypíná nudné zápasy stejně tak, jako si vychutnává ty zajímavé.


„Jsem vždy připraven bavit diváky,“ řekl pro MUTV. „Je to díky tomu, že nechci, aby lidé usínali nudou, hlavně když sledují naše zápasy,“ přiznal Berba.


„Dokonce i já, když sleduji zápas a nudí mě to a je mi úplně jedno, jestli hraje Real Madrid, Barcelona nebo nějaký jiný velký klub, tak prostě vypnu televizi. Nesnáším nudné zápasy. Chci se bavit úplně stejně, jako fanoušci.“


„To je přesně to, co se jim snažíme dát a když budu mluvit sám za sebe, tak můžu říci, že se snažím bavit všechny,“ řekl bulharský útočník. „Nezáleží na tom, jestli to skončí gólem nebo přímo na mém způsobu hry, tohle je první věc, kterou se snažím udělat a je to také první věc, kterou se nám boss snaží říct před každým zápasem. Pokaždé si hru užívám,“ zakončil Berba.


Právě Dimitar Berbatov byl hodně spojován s možným odchodem z Old Trafford. Největší zájem o něj údajně měl francouzský klub Paris-Saint Germain. Jestli Berbatov zůstane a bude i nadále bavit diváky na Old Trafford nebo odejde, to se dozvíme v následujících dnech, popřípadě týdnech.


Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!