04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Young chválí Cleverlyho

Ashley pochválil Toma Cleverleyho za jeho výkon v zápase Community Shiled, ve kterém se skvěle uvedl až jako střídající hráč a i díky němu nakonec United zápas otočili ve svůj prospěch a úspěšně tak vykročili do nové sezony.


„Pokud jste viděli nedělní zápas, tak Tom byl skvělý, když přišel na hřiště a má před sebou velkou budoucnost“ řekl Young na pondělní tiskové konferenci. Cleverley naskočil do zápasu ve druhém poločase, kdy nahradil trápícího se Carricka a počínal si skvěle.


Cleverley byl dodatečně povolán do širšího výběru reprezentace Anglie po tom, co se zranil Jack Wilshere.

Spolu s Cleverleym byli povoláni do reprezentace i jeho kolegové Rio Ferdinand, Danny Welbeck, Wayne Rooney, Ashley Young a Michael Carrick. Reprezentace Albionu se měla střetnout ve středu ve 20:55 ve Wembley s výběrem Holandska, ale podle nejnovějších informací byl však středeční zápas Albionu zrušen a to kvůli nepokojům, které nyní v Londýně panují, tyto nepokoje se rozšířili i do dalších měst a nevyhnuly se ani Manchestru či Liverpoolu. Nepokoje spojené s protesty začaly v sobotu v Tottenhamu po tom, co zde policie zastřelila muže.


Young, který tak chválil mladého spoluhráče Manchestru United, se teď nyní soustředí na to, aby se dostal do základní sestavy reprezentace a jeho přestup na Old Trafford jen zvýší jeho šanci.


„Doufejme, že to zvýší moje šance v reprezentaci ještě víc, než když jsem byl v Aston Ville,“ uvedl v létě Young, který zažil velkou reprezentační formu zejména v zápase proti Švýcarsku (2-2), při kterém doslova zářil a po přestupu do Manchestru United se mu víc otevřely dveře do reprezentace Albionu, kterou vede Fabio Capello, ten velmi hojně navštěvuje zápasy Premier League, zejména pak zápasy velkoklubů, jako Manchester United, Manchester City nebo třeba Tottenham a Young by tak byl víc na očích reprezentačnímu trenérovi.“Když budu hrát dobře za Manchester United, můžu začít hrát za Anglii“ dodal Young.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!