23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Tom Cleverley: „Chci další úspěchy“

Záložník Manchesteru United Tom Cleverley se dneska poprvé objevil v soutěžním zápase v dresu United a hned se mohl radovat ze zisku Community Shield.


Mladý anglický záložník o poločase zápasu Community Shield mezi Manchesterem City a Manchesterem United nahradil Michaela Carricka a svým skvělým výkonem pomohl k velkému obratu Rudých ďáblů, kteří se po závěrečném hvizdu mohli radovat z výhry 3:2 a zisku Community Shield. Pro Toma Cleverleyho to byla první významnější trofej a mladý hráč doufá, že se dočká dalších úspěchů.


„Doufám, že toto je jenom začátek, a přijdou další úspěchy. Jako mladý kluk jsem vždy sledoval své hrdiny, jak stoupali po schodech ve Wembley, takže jsem rád, že jsem to mohl také zažít. Ale snad to je jenom začátek. Bylo úžasné vyhrát ve Wembley, zvláště když jsme porazili naše rivaly. Snad se zde ještě objevíme za několik měsíců a vyhrajeme Ligový pohár, ale nyní se soustředíme především na ligu,“ řekl Cleverley pro MUTV.


Cleverley poslední dva roky sice absolvoval s United předsezonní přípravu v USA, ale až dnes se mu dostalo soutěžního debutu v dresu Rudých ďáblů. Hráč v minulé sezoně hostoval ve Wiganu a nyní doufá, že se mu dostane herních příležitostí v prvním týmu United.


„Osobně si myslím, že jsme v zápase dominovali. Oni měli štěstí v posledních pěti minutách prvního poločasu, kdy vstřelili dvě branky. Trochu nešťastně jsme prohrávali 2:0. Pak jsme ale udělali několik změn a v druhém poločase už jsme hráli skvěle. Nyní chci klubu pomoci a tvrdě na sobě pracovat. Uvidíme, kam se dopracuju, ale jsem rád, že nastupuju.“


Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!