20/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Scholes: „Snad jsem zanechal pěkné vzpomínky“

Paul Scholes se rozloučil s fanoušky United krásnou brankou ve svém posledním utkání na Old Trafford a doufá, že na něj fanoušci anglického klubu budou vzpomínat v dobrém.


Anglický záložník se ve včerejším přátelském utkání proti New York Cosmos rozloučil s fanoušky Manchesteru United a při výhře 6:0 svého klubu se podílel úvodní brankou, když nechytatelnou střelou překonal brankáře Brada Friedela. Scholes po skončení utkání poděkoval vyprodanému Old Trafford a všem lidem, kteří se zasloužili o jeho úžasnou fotbalovou kariéru.


„Za posledních 16 či 17 let ke mně byli fanoušci vždy úžasní. Doufám, že jsem jim dal několik vzpomínek. Rád bych poděkoval pár lidem – manažerovi, trenérům, všem uvnitř klubu, kteří za ty roky na mě byli skvělí, a jsem jim neskutečně vděčný. Děkuji hráčům, měl jsem to štěstí, že jsem v tomto klub mohl hrát se spoustou skvělých hráčů. Děkuji své rodině, která pro mě znamená všechno, a lidem, kteří uspořádali tento skvělý večer. Vím, že s tím musela být velká práce. Nakonec bych chtěl poděkovat Ericovi (Cantonovi) a New Yorku Cosmos za to, že poskládali tento tým. Také bych chtěl poděkovat Nickymu Buttovi a Garymu Nevillovi, bylo skvělé s nimi ty roky hrát. Chtěl bych poděkovat všem. Branka byla pěkná, jak říkám, je to o vzpomínkách. Doufám, že jsem u fanoušků zanechal několik vzpomínek. Byla to opravdu pěkná branka a jsem za ni strašně rád,“ řekl Paul Scholes po skončení zápasu do mikrofonu.


„Bylo to pro mne velmi speciální, hrát poslední zápas a vstřelit branku. Nepotřeboval jsem, aby mě někdo šetřil, měl jsem i další šance a mohl jsem dát dvě nebo tři branky. Nestalo se tak, ale za tu jednu branku jsem velmi rád. Nemám rád pokutové kopy a to asi od doby, kdy jsem před časem selhal v utkání proti Arsenalu. Nikdy jsem je rád nekopal a před novou sezonou je důležité, aby si Wayne Rooney procvičil penalty, takže to pro něj bylo dobré,“ dodal Scholes pro MUTV.


I když odchází velká legenda Manchesteru United, podle Scholese má Manchester United před sebou světlou budoucnost, co se týče mladých hráčů nakukujících do prvního týmu United.


„Tento klub a manažer vždy považoval mládež za jednu z nejdůležitějších částí tohoto klubu. Když jsme byli mladí, dostali jsme svoji šanci. Jestliže jste dobří, určitě dostanete šanci. Máme skvělý mladý tým, který tento rok vyhrál Youth Cup. Uvidíte, že čtyři nebo pět hráčů se prosadí v prvním týmu.“


A poslední věta nakonec od velkého génia?


„Abych byl upřímný, tak jsem rád, že už je po všem.“


Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!