26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

United se připravují na Chicago Fire

Manchester United se připravuje na svého třetího soupeře na turné – Chicago Fire.


Letadlo s hráči Manchesteru United do „Větrného města“ přistálo ve čtvrtek odpoledne, když teploměr ukazoval zhruba 38°C. Oproti deštivým dnům v Manchesteru je to docela rozdíl. I přes vysoké teploty, které v Chicagu panují, čeká hráče spousta práce.


„Přiletěli jsme z chladného počasí v Seattlu do rozžhavené pece v Chicagu. Pro hráče to bude velký test. Ale věřím, že se to dá zvládnout. Budeme ale muset omezit tréninkové cvičení, to je jasné. Co se týče samotného zápasu, tak budeme muset udělat v průběhu zápasu několik změn. Nejprve hned po poločase a pak i během druhého poločasu. Tréninky musíme přizpůsobit trochu jinak, ale hráči musí pracovat. Je to předsezonní příprava,“ řekl Sir Alex Ferguson na tiskové konferenci.


Ve většině států USA panuje velmi teplé počasí a to by se nemělo změnit ani během zítřka, kdy se United představí na Soldier Field již v třetím přípravném utkání na turné proti Chicagu Fire. Sir Alex Ferguson dokonce na toto téma zavtipkoval a uvedl, že možná zůstane v hotelu, abych nebyl v takovém teplu. Nicméně fanoušci anglického klubu se mohou těšit, že v tomto utkání uvidí v brance poprvé Davida De Geu.


„De Gea bude v sobotu chytat. Pár dní trénuje a je v pohodě. Je velmi klidný, rychlý, skvěle pracuje s míčem. Má všechny předpoklady, aby uspěl. Doufejme, že to ukáže i během sezony.“


Předchozí přípravné zápasy na turné Manchester United zvládl bez větších problémů, když porazil nejprve New England Revolution (4:1) a před pár dny také Seattle Sounders (7:0). Chicago Fire by mělo představovat obtížnější zkoušku, zvláště když se bude hrát ve velkém vedru. I přesto ale Sir Alex Ferguson zůstává pozitivně naladěn.


„Forma našeho týmu je dobrá, v druhých poločasech utkání jsme prokázali dobrou fyzickou připravenost, což je nejdůležitější prvek předsezonní přípravy. Zatím jsme splnili to, co jsme chtěli. Už se těšíme na sobotní utkání a očekáváme, že Chicago bude těžkým soupeřem.“Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!