25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Park se dívá do budoucna

Záložník Red Devils Park Ji-Sung věěří, že se tým snadno vyrovná se ztrátou takových hráčů jako byli Paul Scholes, Edwin van der Sar a Gary Neville.


Všichni tito tři hráči pověsili kopačky, respektive rukavice, na hřebík v právě uplynulé sezóně. Se Scholesovým místem je nejčastěji spojován Wesley Sneijder, jako Van der Sarův nástupce je označován David de Gea a o místo po Garym Nevillovi se porvou mladá brazilská dvojčata Rafael s Fabiem. I po ztrátě takto zkušených hráčů si Korejec Park Ji-Sung myslí, že tým United je stále velmi zkušený a vyrovnaný.


„Máme Ryane Giggse, skvělou stoperskou dvojici Ria Ferdinanda a Nemanju Vidiče nebo Patrice Evru. Wayne Rooney a Michael Carick už toho mají taky spoustu za sebou. Všichni tito hráči tady hrají minimálně 5 let, takže to jsou opravdu ostřílení borci,“ řekl třicetiletý křídelník.


Určitě si vzpomenete, když od nás odešel Cristiano Ronaldo, jak všichni říkali, že ani zdaleka nebudeme dosahovat takových výkonů jako s ním. Já si myslím, že jsme teď ještě silnější. Fotbal není o jednom hráči, fotbal je týmová hra a v minulosti jsme dokázali nahradit spoustu skvělých fotbalistů. Tak proč bychom to nedokázali teď?,“ zakončil Park pro Sky Sports News.Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!