23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Devilpage league ve Fantasy Premier league založena! AKTUALIZOVÁNO

Hrajete na oficiálním webu Fantasy Premier league? Ano? Potom byste měli číst dále…


Oficiální web anglické Premier League, tedy premierleague.com, každoročně přichází s atraktivní hrou zvanou Fantasy Premier League. Už loni jste si mohli zahrát ligu proti dalším fanouškům Manchesteru United a i pro letošní sezonu je vytvořena liga pouze pro Devilpage a návštěvníky tohoto webu.


Ti, kteří tuto online hru znají a chtějí být součástí skupiny tohoto webu, stačí se přihlásit pod kódem 28915-12454 (název ligy je „Devilpage league“).


Pro ty, kteří tuto hru neznají pouze ve zkratce: v sestavě máte 15 hráčů, základní jedenáctku a 4 náhradníky. Na nákup těchto hráčů máte rozpočet 100 bodů a každý hráč je obodován dle svých schopností a dovedností. Zkrátka lepší hráč stojí víc bodů a horší méně. Na každé kolo připravíte svou ideální sestavu, přičemž můžete udělat jeden obchod. Můžete tedy jednoho z vašich hráčů z týmu vykopnout a přidat jiného. Pokud uděláte více změn, za každý další transfer vám budou odečteny 4 body. Jednou za celou sezonu můžete použít tzv. divokou kartu, díky které můžete sestavu bez ztráty bodu kompletně obměnit.


Až si založíte tým na http://fantasy.premierleague.com a vyberete svou sestavu, kterou můžete do prvního kola bez omezení měnit, klikněte na kolonku „Leagues“, dále na „Join a league“ a do kolonky u Join a private league vložíte kód .


Veškerá pravidla najdete posléze v „Rules“, kde najdete přesné bodování hráčů za vstřelení branky, asistence, počet odehraných minut, odečtu bodů za žluté karty a podobně.


Případné dotazy a otázky miřte do diskuze tohoto článku, zkušenější kolegové vám jistě poradí. 🙂


Aktualizováno: K normálnímu módu vytvořena ještě liga Devilpage league head-to-head, kde si budete moci zahrát, jak už název ligy napovídá, mód Head-to-Head, ve kterém hrajete každý týden vždy proti některému fanouškovi. Číslo ligy je 28915-32642.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!