14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Beckham: „City Manchester United nikdy nepřekonají“

David Beckham dal zcela jasně najevo, co si myslí o Manchesteru City, který podle jeho slov zůstane navždy pouze v červeném stínu United.


Bývalý anglický křídelník se v jednom z rozhovorů pro Sky Sports News vyjádřil na adresu rivalů z Manchesteru. Bývalý záložník anglické reprezentace a legenda United, která v prvním týmu Red Devils působila v letech 1993-2003 říká, že ani obrovské peníze, které do týmu vkládá šejk Mansour, neudělají ze City takový tým, jakým je Manchester United.


Beckham sice nevyloučil možnost, že by svěřenci Roberta Maciniho, kteří zaznamenali v posledním roce pokrok, když se jim podařilo vyhrát FA Cup nebo se kvalifikovat poprvé v historii do Ligy mistrů, mohli v příští sezóně vyhrát ligový titul, ale trvá na tom, že obrovská historie včetně devatenácti ligových titulů a tří triumfů v Lize mistrů, zůstane pro Manchester City navždy jen nedosažitelným snem.


„Na přestupovém trhu jsou aktivní a přichází k nim spousta dobrých hráčů. Mají v týmu mnoho schopných lidí a disponují velkými finančními možnostmi, takže mají všechny předpoklady se zlepšit. V mužstvu mají několik skvělých hráčů, ale nikdy to nebude takový tým, jakým je Manchester United. Oni sice možná jsou kandidátem na titul v příští sezóně, ale slávu, kterou si United vydobyli v posledních 20 letech, překonat nemohou,“ uvedl 36letý Beckham.


„Jsem fanouškem Manchesteru United a vždy jsem říkal, že v Manchesteru je jen jeden tým. Jsem si ale jistý, že v blízké budoucnosti se můžeme těšit i na to, co nám předvedou City.“


Beckham také řekl několik slov k nejistému přestupu Carlose Téveze. Podle Beckhama by jeho případný odchod ke Corinthians, který se zatím není na nejlepší cestě, měl na City negativní dopad.


„Tévez byl v minulé sezóně tahounem mužstva a pokud o něj Citizens přijdou, bude to velké zklamání a ztráta. Ale na druhou stranu oni mají mnoho možností jak jej nahradit, protože si mohou dovolit přivést hráče světové extratřídy. Jestli tedy k jeho odchodu dojde, jsem si jistý, že budou posilovat.“


Zdroje: sportinglife.com ||  menmedia.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!