25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex Ferguson před utkáním se Seattlem

Sir Alex Ferguson uvedl, že jeho tým je zdravotně připraven a nažhaven na přípravné utkání proti Seattle Sounders, ačkoliv kvůli zranění nebude hrát Dimitar Berbatov.


Bulharský kanonýr si v tréninku poranil kotník a nebude tak moci nastoupit k druhému přípravnému utkání Manchesteru United na americkém turné. K dispozici nebudou ještě ani ti hráči United, kteří se k hlavní výpravě anglického celku přidali později. Na svůj debut v dresu Rudých ďáblů si tak ještě bude muset počkat například španělský brankář David De Gea.


„Berba si na konci tréninku poranil kotník, takže je mimo hru. Ani hráči, kteří se k nám přidali později, nebudou hrát. Budou hrát až v Chicagu. De Gea nebude chytat, to až v Chicagu,“ uvedl Sir Alex Ferguson pro MUTV.


K dispozici nebudou ani Tom Cleverley, Danny Welbeck, Chris Smalling a Phil Jones. Přesto skotský manažer věří, že jeho svěřenci navážou na vítězné představení ze zápasu proti New England Revolution.


„Myslím si, že jsme momentálně připravenější. Přípravy tento týden proběhly bez problémů a trénink byl fantastický. Myslím si, že budeme v mnohem lepší formě. Tréninková cvičení zlepšila naši kvalitu a rychlost, takže se na utkání už moc těším.“


Jen pro připomenutí, přípravný zápas mezi Seattlem a Manchesterem United začíná ve 4hod ráno našeho času.


Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!