25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ferguson: „Gibson je ve složité situaci“

Sir Alex Ferguson obviňuje Sunderland, z toho, že upustil od své snahy angažovat Darrona Gibsona a dobře vypadající jednání o jeho přestupu tak náhle ztroskotala. Gibson se podle něho dostává do dosti komplikované situace.Spekulace okolo zájmu trojice hráčů Manchester United ze strany Sunderlandu, se nakonec ukázaly jako pravdivé a Black Cats přeci jen podaly za Browna, O’sheu i Gibsona jednotlivé nabídky. K Mackems se již v letním přestupovém okně stěhoval Wes Brown a na severovýchod Anglie zamířil rovněž John O’shea. Ferguson ovšem nedokáže plně pochopit, proč Sunderland náhle upustil od snahy získat i irského reprezentanta.


„Byl na dobré cestě odejít do Sunderlandu, ale někdy během jednání, nevím přesně, kdy to mohlo být, ale mám dojem, že Sunderland najednou obrátil. Myslím si, že hlavním důvodem bylo, že se chtěli pokusit ušetřit peníze. Z toho tedy mohu usoudit, že mu nabídli kontrakt a poté to změnili. Darron je díky tomu naštvaný a já si myslím, že naprosto po právu. Pokud jim nemůžete věřit první den, proč byste měli čekat na ten další?“ řekl Sir Alex Ferguson.


Ferguson připouští, že Gibson, který nebyl zařazen do nominace na turné United po USA, aby si hledal nového zaměstnavatele a rozhodl se ve své budoucnosti, je tak nyní vystaven velmi svízelné situaci, když jeho přesun do Sunderlandu nakonec ztroskotal.


„Darron nevěděl co dál, nemohl se rozhodnout, zda přijet za námi do USA a připojit se k mužstvu – oba jsme však vycítili a shodli se na tom, že pro něho bude lepší, když zůstane tam, kde je. Zdá se, že je nyní ve velmi složité situaci,“ dodal Sir Alex.


Darron Gibson byl již blízko přestupu do Sunderlandu, ale podle dostupných informací jeho odchod ztroskotal na platových požadavcích samotného hráče. Nyní se tak díky tomu dostal do patové situace a není jisté, zda obnoví jednaní s Mackems, najde si nového zaměstnavatele anebo nakonec zůstane i nadále v United.


Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!