25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Prohra na začátku turné nepřichází v úvahu

Ačkoliv je následující utkání v rámci předsezónní přípravy jen přátelské, hráči Manchesteru United v něm budou chtít uspět.


Red Devils odehrají na americkém kontinentu celkem 5 utkání a hned v tom prvním se jim postaví tým New England Revolution, který vede bývalá hvězda Liverpoolu Steve Nicol. Sir Alex Ferguson tvrdí, že hlavním cílem je toto utkání vyhrát.


„Je pro nás těžké hrát přátelská utkání, protože se od nás hodně očekává,“ řekl manažer médiím v Bostonu. „I když prohrajeme přátelské utkání, vždy se objeví nějaká kritika – nemusí být nutně ze strany tisku, ale například z tábora vlastních fanoušků nebo zaměstnanců klubu. Nemůžeme si dovolit vstoupit do jakéhokoliv zápasu bez chuti zvítězit a stejné to bude i proti Revolution.“


Manažer odhalil, že jeho tým se bude ve středu večer snažit udržet si svoji dominanci na Gillette Stadium. Požádal také své hráče, aby tvrdě pracovali na tom, jaký fotbal proti New England Revolution předvedou.


„Je to náš první zápas,“ vysvětlil. „Samozřejmě, že naše připravenost zatím není stoprocentní. Teprve 4. července jsme začali s lékařským vyšetřením a poté měli jen několik dní na trénink. Takže jsme možná trochu nepřipraveni, ale máme s sebou dobrý tým.“


Na loňském turné po Severní Americe porazili United týmy Celtic, Philadelphia Union a MLS All-Stars, ale prohráli s Kansas City Wizards. Přesně poslední uvedené střetnutí může hráčům připomenout, co se stane, když se správně nepřipraví a nebudou chtít vyhrát.


Boss United rozhodně nechce, aby jeho svěřenci udělali v tomto turné stejné chyby jako před rokem.


„Očekáváme, že první zápas bude velmi těžký. Těšíme se na něj a doufáme, že předvedeme kvalitní výkon. Všichni jsme mohli vidět nárůst kvality americké fotbalové ligy – všechna utkání jsou tam těžká. Respektujeme tým New England Revolution a samozřejmě také práci Steva Nicola jakožto manažera.


Výkop je stanoven na 14.7.2011 od 2:00 SELČ.Zdroj: www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!