29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

O’Shea: „Proč jsem odešel“

John O’Shea doufá, že jeho vítězná mentalita získaná po letech strávených v United zapůsobí na jeho nové spoluhráče v týmu Black Cats.


Tento všestranný hráč se vyjádřil k přestupu z Old Trafford do Sunderlandu po mnoha letech strávených pod taktovkou Sira Alexe Fergusona: „Bylo to těžké rozhodnutí, strávil jsem tady 13 skvělých let, ale Sunderland je pro mě nová výzva a věřím, že pro Sunderland příjdou zlaté časy, takové, jaké právě zažívá Manchester (No to brzdi Johny :D)“, řekl Sheasy o opouštění „rodného“ týmu. „Věřím, že všechny moje zkušenosti, a to co jsem zažil s týmem United si přinesu do Sunderlandu a bude to mít kladný dopad na tým“, dodal třicetiletý Ir.


O’Shea pro SAFC TV vysvětlil, proč se rozhodl změnit působiště: „ Jednou jsem slyšel o Sunderlandu, o hráčích, realizačním týmu, trenérovi, o a ambicích klubu a rozhodl jsem se, že by stálo za to, to tam vyskoušet“, dodala nová posila Mackems. „Jednou jsem četl, že jakmile Steve Bruce předložil Siru Alexovi nabídku k mému přestupu, muselo se s celým přestupem počkat, protože se mi narodilo dítě. To není pravda, celé to proběhlo poměrně rychle a já jsem šťastný, že už je to všechno za mnou“, zakončil novopečený otec a hráč Sunderlandu.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!