02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

I Nani je smutný z odchodu dvojice Brown a O’shea

Nani vyjádřil své zklamání poté, co jeho spoluhráči Wesley Brown a John O’shea opustili Manchester United a zamířili do Sunderlandu.


Útočné křídlo uznává a vyzdvihuje loajalitu dnes již bývalých, věrných služebníků našeho milovaného klubu a hovoří také o tom, že oba sehráli důležitou roli, když Nanimu pomohli se v Manchesteru zabydlet a usadit. Zároveň poznamenal, že nemá strach při pomyšlení na Brownovu důraznou hru, až se s ním znovu potká v zápasech Premier League.


„Myslím, že Wes zažil v United skvělou kariéru. Pro Manchester to byl velmi důležitý hráč. Je to fantastický profesionál a také výborný kamarád,“ začal Nani pro MUTV.


„Pomáhal spoustě mladým hráčům a vždy byl připraven naskočit do hry se svými spoluhráči. Je to velice přátelský hráč, což jsem poznal sám velmi dobře. Byli jsme si hodně blízcí. Užíval jsem si čas, kdy jsem s ním mohl hrát.“


Na otázku, jestli ho Wes v budoucnosti ještě někdy pokope, odpověděl:


„Stoprocentně! Kopl mě bez váhání během tréninku. To je způsob jakým Wes hrál a proč byl tak vynikajícím hráčem!“


Se stejným smutkem v očích se Nani vyjádřil i k O’sheovi, když tento univerzální Ir podepsal na Stadium of Light smlouvu na čtyři roky.


„Užíval jsem si hraní zápasů vedle spousty hráčů a tihle dva nebyli jiní. Pro mě byli úžasní, protože mi předali spoustu ze svých zkušeností. Oni mi hodně pomohli. Chodil jsem s nimi na různé večírky a také ven, užívat si život mimo fotbalové hřiště. Jsou to skvělí lidí a já doufám, že se jim bude dobře dařit a v Sunderlandu zanechají ten nejlepší dojem,“ zakončil Nani.Zdroj: www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!