15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hráči United se vracejí do tréninku

V tréninkovém centru Manchesteru United s názvem Carrington bude v pondělí ráno opět rušno, protože hráči se vrací z dovolených a začíná předsezónní příprava.


Většina hráčů z prvního týmu se bude hlásit Siru Alexi Fergusonovi na pondělním tréninku, i když někteří si nechali prodloužit dovolené z důvodu reprezentačních povinností. Například ekvádorský křídelník Antonio Valencia se ke svým spoluhráčům ještě nevrátí: v současné době je v Argentině, kde se svým týmem začíná soutěžit v turnaji Copa America.


Red Devils stráví nejprve sedm dní v Manchesteru a v pondělí 11. července je čeká odlet do Spojených států, kde podstoupí třítýdenní předsezónní přípravu.


United se na americkém kontinentu představí v utkání proti New England Revolution, Seattle Sounders, Chicago Fire, MLS All-Stars a Barceloně. Někteří z fanoušků navíc budou mít možnost přijít se podívat na veřejné tréninky týmu a na programu budou samozřejmě také autogramiády.


Na konci červencového turné by měli svěřenci Sira Alexe dosáhnout maximální fyzické kondice. Poté je zde ihned rozlučkový zápas pro Edwina van der Sara (3. srpna) a Paula Scholese (5. srpna). O den později je naplánován otevřený trénink na Old Trafford a 7. srpna se již bude hrát o trofeje – v rámci Community Shield se Red Devils postaví Manchester City.Zdroj: http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2011/Jul/Reds-return-to-training.aspx


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!