01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Albiston: „Nyní je na řadě záložník“

Legendární obránce Manchesteru United Arthur Albiston je stejně jako většina fanoušků anglického klubu potěšen novými posilami, které zamířili na Old Trafford.


Jako všichni fanoušci jsem i já samozřejmě potěšen příchodem nových hráčů. Stejně tak jsme všichni smutní z toho, že starší hráči jako Edwin Van der Sar, Gary Neville a Paul Scholes tento rok skončili.


Na tyto tři hráče máme spoustu skvělých vzpomínek a bude téměř nemožné je nahradit. Nicméně klub jde dál a přichází další generace hráčů. Tři nové posily jsou v dobrém věku a nejlepší roky mají ještě před sebou. Doufejme, že právě v United.


Ashleyho Younga a Phila Jonese mám zmapovaného více než Davida De Geu. Toho jsem viděl pouze v televizi během zápasů Atletica Madrid ve španělské lize a nedávno také ve španělské reprezentaci do 21 let na ME. Jsem přesvědčen o tom, že manažer vše dobře promyslel, když se rozhodl získat tak mladého brankáře. Myslím si, že skauti Manchesteru United jej nesledovali pouze poslední rok, nýbrž pravděpodobně od doby, kdy začal pravidelně chytat za Atletico Madrid. Koneckonců, už dopředu jsme věděli, že Van der Sar skončí.


Jsem přesvědčen o tom, že manažer sleduje hráče na každou pozici. Pokud by během léta získal ještě jednoho záložníka, tak by to týmu jenom prospělo. Neztratili jsme totiž jenom Paula Scholese, ale také Owena Hargreavese. Takže se Sir Alex Ferguson možné porozhlédne po dalším hráči, aby všechna váha nebyla rozprostřena pouze na Darrena Fletchera, Michaela Carricka a Andersona.


Manažer nekupuje hráče jenom kvůli tomu, aby jich měl dostatek. Vždy usiluje o hráče, kteří jsou schopni se probojovat do prvního týmu a přinést nějaké oživení. Za posledních 15 až 20 let vždy vytáhl několik nečekaných přestupů jako například v případě Erica Cantony.


Myslím si, že Sir Alex bude chtít získat záložníka. Určitě by chtěl mít v týmu dalšího Paula Scholese, mladého Paula Scholese. Na to si ale budeme muset počkat a uvidíme, co se stane. V manažera mám plnou důvěru.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!