26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Patrice Evra: „Máme skvělé posily“

Obránce Patrice Evra je přesvědčen o tom, že nové posily Manchesteru United pomohou týmu k úspěchu v Lize mistrů.


Manchester United je v tomto přestupovém období na trhu velmi aktivní a všichni doufají, že nové posily pomohou týmu k dalším úspěchům jak na domácí scéně, tak v evropských pohárech.


Sir Alex Ferguson za letní posily utratil více než 50 milionů liber, když získal brankáře Davida De Geu, obránce Phila Jonese a ofenzivního záložníka Ashleyho Younga. Tímto ale nemusí být ještě všem příchodům konec, jelikož je s United spojována ještě celá řada fotbalistů.


Francouzský obránce Rudých ďáblů Patrice Evra je potěšen investicemi do klubu a věří, že noví hráči pomohou United k úspěchům především v Lize Mistrů.


„Myslím si, že to jsou skvělé posily. Všechny je velmi rádi uvítáme. Podle mého názoru budou velmi důležití a o budoucnost klubu se tak nebojím. Když jsme prohráli finále Ligy mistrů, řekl jsem si, že jsme prostě prohráli zápas. Ohledně budoucnosti jsem ale velmi optimistický, zvláště když jsme získali takové posily. Doufáme, že se nám podaří obhájit ligový titul, ale myslíme také na Ligu mistrů.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!