Tři hráči United v nominaci Anglie na MS do 20 let

  9

  Tři hráči Manchesteru United si zahrají v dresu Anglie na MS hráčů do 20 let v Kolumbii.


  Mistrovství se bude hrát v Kolumbii na přelomu července a srpna a bude určitě cennou zkušeností hned pro tři mladé hráče Manchesteru United – Scotta Woottona, Reece Browna a Nickyho Ajose.


  Střední Obránce Scot Wootton v minulé sezoně vedl rezervní tým United jako kapitán a ukázal, že je po svém příchodu z Liverpoolu platnou posilou. Další obránce Reece Brown, mladší bratr Wese Browna, odehrál druhou polovinu sezony v záloze, kde se mu dařilo. Útočník Nicky Ajose minulou sezonu hostoval v anglickém klubu Bury, kterému svými góly pomohl k postupu do League One.


  Manchester United má v reprezentaci Anglie do 20 let nejvíce zástupců, což poukazuje na dobrou práci anglického klubu s mládežnickou akademií.


  Anglie do turnaje vstoupí zápasem proti Severní Koreji 29. července. 1. srpna pak bude čekat na mladé reprezentanty Albionu výběr Argentiny a v posledním zápase skupiny F změří Anglie své síly s mládežnickou reprezentací Mexika. Zápas se bude hrát 4. srpna.


  Jen pro zajímavost, minulé MS hráčů do 20 let se konalo v roce 2009 v Egyptě. Ve finále tehdy Ghana porazila Brazílii na pokutové kopy. Na třetím místě skončilo Maďarsko, které ve čtvrtfinále vyřadilo Českou republiku.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokDe Gea navštívil Manchester
  Ďalší článokOFICIÁLNE: David de Gea prestupuje do United *Aktualizované o videá*
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!