05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Tři hráči United v nominaci Anglie na MS do 20 let

Tři hráči Manchesteru United si zahrají v dresu Anglie na MS hráčů do 20 let v Kolumbii.


Mistrovství se bude hrát v Kolumbii na přelomu července a srpna a bude určitě cennou zkušeností hned pro tři mladé hráče Manchesteru United – Scotta Woottona, Reece Browna a Nickyho Ajose.


Střední Obránce Scot Wootton v minulé sezoně vedl rezervní tým United jako kapitán a ukázal, že je po svém příchodu z Liverpoolu platnou posilou. Další obránce Reece Brown, mladší bratr Wese Browna, odehrál druhou polovinu sezony v záloze, kde se mu dařilo. Útočník Nicky Ajose minulou sezonu hostoval v anglickém klubu Bury, kterému svými góly pomohl k postupu do League One.


Manchester United má v reprezentaci Anglie do 20 let nejvíce zástupců, což poukazuje na dobrou práci anglického klubu s mládežnickou akademií.


Anglie do turnaje vstoupí zápasem proti Severní Koreji 29. července. 1. srpna pak bude čekat na mladé reprezentanty Albionu výběr Argentiny a v posledním zápase skupiny F změří Anglie své síly s mládežnickou reprezentací Mexika. Zápas se bude hrát 4. srpna.


Jen pro zajímavost, minulé MS hráčů do 20 let se konalo v roce 2009 v Egyptě. Ve finále tehdy Ghana porazila Brazílii na pokutové kopy. Na třetím místě skončilo Maďarsko, které ve čtvrtfinále vyřadilo Českou republiku.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!