18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Federico Macheda: „Chci zůstat v Anglii“

Útočník Manchesteru United Federico Macheda potvrdil, že chce po loňském hostování v Sampdorii Janov pokračovat ve své kariéře v Anglii.


Mladý italský útočník v druhé polovině minulé sezony hostoval v italské Sampdorii Janov, kde měl získat potřebné zkušenosti pro první tým Rudých ďáblů. Nicméně, ani přítomnost bývalého útočníka Lazia Řím nezachránila Sampdorii od sestupu do Serie B. Nyní se fotbalista vrací do Manchesteru United, kde se popere o místo v sestavě. Macheda za anglický tým doposud odehrál 27 utkání, ve kterých vstřelil čtyři branky.


„Po psychické stránce to nebylo vůbec jednoduché, protože odejít z United do Sampdorie a bojovat o záchranu, bylo velmi složité. V Itálii jsem chtěl získat zkušenosti, ale nyní chci zůstat v Premier League. Anglie je pro mladé fotbalisty mnohem lepší,“ řekl Federico Macheda pro Sky Italia.


19letý Macheda, který má na Old Trafford platnou smlouvu do roku 2013, za Sampdorii Janov odehrál celkem 14 utkání, ve kterých se ale střelecky neprosadil.


„Do Janova jsem přišel s velkým nadšením. V prvních utkáních jsem hrál dobře, ale po porážce od Neapole jsem nemohl najít správnou formu.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!