Přestupové spekulace: 20.06.2011

  158

  Se začátkem nového týdne přicházejí i nové přestupové spekulace.

   

     Italský fotbalový klub Udinese se dohodl s vedením Barcelony na přestupu chilského záložníka Alexise Sancheze. Přestupová částka by se měla pohybovat kolem 33 milionů liber. 22letý chilský reprezentant se momentálně s národním týmem připravuje na Copa America, ale tento týden by měl odletět do Španělska. Zde podstoupí lékařskou prohlídku a podepíše smlouvu. Manchester United spolu s Manchesterem City tak budou muset posilu na tento post hledat někde jinde.


  Manchester United učinil nabídku za 18letého francouzského obránce Raphaela Varane z Racingu Lens. Podle prezidenta francouzského klubu Gervaise Martela se klub dozví do 48 hodin konečný verdikt. Samotný obránce chce totiž pravidelně hrát a zvažuje, jaké možnost bude pro něj nejlepší. Kromě United o hráče učinili nabídku také Real Madrid a Paris Saint Germain.


  Na odchodu z Old Trafford by mohl být záložník Park Ji-Sung. Ten má v Manchesteru United smlouvu ještě na příští sezonu a jednání o možném prodloužení se zatím nekonají. 30letý Park si je dobře vědom toho, že na nejvyšší úrovni bude moci hrát už jenom pár let, a proto si pohrává s možností opustit anglický klub. O hráče už projevili zájem španělské kluby – Sevilla a Atletico Madrid. „Za rok či dva už nebudu podávat vrcholové výkony. Nevím, jak dlouho v Manchesteru ještě zůstanu. O ukončení fotbalové kariéry jsem ještě nepřemýšlel, ale jako profesionálnímu hráči mi už moc času nezbývá. Mohl bych tak Manchester United opustit a ukončit kariéru v jiném týmu,“ řekl Park Ji-Sung pro Daily Mirror.


  Už delší čas se spekuluje o možném příchodu nizozemského záložníka Wesleyho Sneijdera na Old Trafford. Záložník Interu Milán patří ke klíčovým hráčům týmu a podle prezidenta milánského klubu Massimo Morattiho hráč zůstane na San Siru. „Mluvil jsem se třemi hráči (Sneijder, Eto’o a Maicon, pozn. autora) a všichni chtějí zůstat.“


  S možným přestupem do Manchesteru United je spojován i japonský záložník Shinji Kagawa z Borussie Dortmund. 22letý japonský reprezentant ale začne s německým klubem jednat o prodloužení stávající smlouvy, která hráči vyprší v roce 2013. „Shinji Kagawa si dokáže představit setrvání v Borussii Dortmund. Už jsme začali jednat s generálním manažerem klubu Michaelem Zorce o novém kontraktu,“ řekl agent bývalého hráče Cerezy Osaka Thomas Kroth.


  Podle anglického deníku The Independent by měl Manchester United tento týden zkompletovat přestup záložníka Ashleyho Younga z Aston Villy. Přestupová částka by se měla pohybovat kolem 17 milionů liber.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokHviezda akadémie Ravel Morrison blízko k prvemu tímu
  Ďalší článokRory McIlroy: United jsou mým vyvoleným klubem
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!