30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ritchie De Laet odchází na hostování do Norwich City

Belgický obránce Manchesteru United Ritchie De Laet stráví sezonu 2011/2012 na hostování u nováčka Premier League Norwiche City.


Zpravodajský server Skysports.com začátkem týdne přinesl zprávu o možném příchodu 22letého belgického obránce do Norwiche City. Ritchie De Laet přišel na Old Trafford ze Stoke City v lednu 2009, ale v prvním týmu toho zatím moc neodehrál. Minulou sezonu strávil na hostování v Portsmouthu a nyní bude zkušenosti nabírat u nováčka Premier League Norwiche City.


„Bude pro nás kvělou posilou. Je mladý a jedna z jeho největších předností je rychlost. Navíc přichází z velkého klubu, kde nastoupil už i v prvním týmu. Určitě pomůže i ostatním klukům v týmu. V minulé sezoně odehrál na hostování spoustu zápasů a věřím, že nám pomůže,“ řekl manažer Norwiche City Paul Lambert.


De Laet debutoval v prvním týmu v posledním ligovém zápase sezony 2008/2009 v utkání proti Hull City. Bývalý hráč Royalu Antverpy, který v minulosti hostoval také v Sheffieldu United nebo Prestonu, se těší, že dostane příležitost pravidelně nastupovat v Premier League.


„Jsem rád, že mohu pokračovat ve svém vývoji jako mladý hráč v Norwichi. Manažer mi dal tuto šanci a poperu se o místo v sestavě. Vím, že to bude velmi těžké, jelikož klukům se tady dařilo a hráli skvěle. Bude to pro mne výzva dostat se do prvního týmu. Jsou zde také skvělí fanoušci. Pamatuju si na zápas, kdy jsme tady hráli s Portsmouthem, a atmosféra byla naprosto úžasná. Můžete vidět, jak moc pro fanoušky znamená návrat do Premier League,“ řekl Ritchie De Laet.


Pro Norwich to bude první sezona v Premier League od sezony 2004/2005. První zápas nového ročníku anglické ligy Norwich odehraje proti Wiganu.


„Jsem přesvědčen o tom, že všichni se už nemohou dočkat začátku. Každý zápas bude velmi těžký, ale taková Premier League prostě je. Těším se na předsezonní přípravu, až poznám kluky a začneme s tvrdou prací,“ dodal De Laet.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!