22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Mladíci United jsou s bodem spokojeni

Mladíci Manchesteru United Danny Welbeck a Chris Smalling jsou spokojeni s bodem, který získala anglická reprezentace do 21 let ve včerejším utkání se Španělskem.


V sobotu začalo v Dánsku fotbalové ME hráčů do 21 let. V neděli do turnaje vstoupili i hráči Anglie, které hned na úvod vyzvala reprezentace Španělska. Mladí Španělé sice dlouho vedli, ale remízu 1:1 nakonec zachránil útočník Manchesteru United Danny Welbeck dvě minuty před koncem utkání.


„Byli jsme trpěliví, napadali jsme jako tým a nakonec se nám podařilo vstřelit branku. Klíčem je dostat se co nejdříve k míči a být trpěliví. Až přijde správný čas, je třeba je napadat a spoléhat na protiútoky. V prvním poločase Španělsko drželo často míč na svých kopačkách, ale v druhém poločase jsme se dostali do hry, drželi jsme míč a vypracovali si několik šancí,“ řekl Danny Welbeck.


„Soudržnost nás provázela po celé období. Nikdy jsme se nevzdali a postupem času jsme byli silnější. V posledních dvaceti minutách jsme cítili, čeho jsme schopni, a to se nakonec ukázalo,“ dodal obránce Chris Smalling.


V utkání nastoupil také záložník Manchesteru United Tom Cleverley, který odehrál 80 minut utkání. Celé utkání naopak odehrál obránce Phil Jones, jehož přestup na Old Trafford by měl být zpečetěn během následujících dnů.[youtube cW8tHD3tfQ0]


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!